Гарна новина

Депутат Oleksiy Mushak, 16 лютого:

Завтра вранці разом з колегами та однодумцями робитиму подання до Конституційного суду України з вимогою відмінити мораторію на купівлю-продаж. Підстав для цього більш ніж достатньо. Але основне це обмеження права власності, яке гарантоване державою.

Якась дивна штука виходить. Українець може вільно купити землю в США, Великобританії, Іспанії, Австрії, Німеччині та багатьох інших країнах. Але не може це зробити в своїй державі, за яку борилися наші предки. Де ж тут справедливість та захист національних інтересів?

Навіть не згадую про те, що мораторію ніде нема крім України, Конго, Північної Кореї, Венесуели, Куби та декількох мало розвинутих країн на кшталт Таджикистану. Простими словами, мораторій це вже давно ідеологічний відстійник недобитих комуністів. І завдання цього парламенту вийти нарешті з лещат декрету Леніна про землю від 1917 року.

Початок цьому був покладений, коли більше 50 нардепів підписали відповідне подання. А завтра почнеться відлік 6 місяців, протягом яких КСУ має розглянути це подання. Так що восени Україна може бути вже з повноцінним ринком землі.

Депутат Oleksiy Mushak, 17 лютого: 55 депутатів вбивають осиновий кіл в комуняцький декрет про Землю Ульянова-Леніна. Разом з колегою Віктор Романюк ми зробили це. Українська земля отримає волю!