Ух, давненько я на свадьбах не гулял :)

Мой старый друг надумал жениться (наконец-то! после пяти лет совместной жизни!) и поручил мне выбрать обручальные кольца. Невеста на всё согласна, но с одним условием — кольца должны быть в украинском стиле. Наш человек :)

Я подбираю в этом салоне: http://jewel-box.com.ua/, это в Киеве. Во-первых, я их давно знаю и уверен в качестве, во-вторых мне дадут хорошую скидку, потому что они тоже давно меня знают :)

Проблема вот в чём — выбор очень большой, а я в кольцах, да ещё и в этнических — не очень разбираюсь. Поэтому прошу вас помочь мне определиться путём голосования. Какой номер вам больше нравится?

Все фото кликабельны, там можно рассмотреть подробнее и поохать над ценами.

Если эти варианты не нравятся, в комментах посоветуйте то, что понравится на сайте производителя: jewel-box.com.ua.

Всем заранее спасибо за помощь.

One thought on “Ух, давненько я на свадьбах не гулял :)

 1. Якщо мова йде про «етнічні» обручки, то потрібно бути досить уважним і обережним, позаяк «не свої» обереги нічого доброго не приносять :)
  Якщо варіанти 1 і 2 можна розглядати, як неперсонифіковані універсальні, то всі інші мають древню язичницьку символіку, що відповідає кожна своєму «знакові»:
  4) Цвіт Папороті — вогняний символ чистоти духу;
  5) Свадебник — сімейний оберіг, що символізує об’єднання двох родів, злиття тіла, душі, духу та совісті у нову Єдину Життєву Систему, де чоловічий початок об’єднується з жіночим.
  3 і 6) вільна стилізація з використанням древніх символів Сварожого Кола (зодіакальний рік), літнього та осіннього сонцевороту, елементів української та російської (новгородської) вишивки.
  Отже у вашому випадку рекомендував би варіанти 1, 2 та 5. Особливу увагу зверніть на Свадебник, бо він найближче відповідає події. Але пам’ятайте: це не брязкальця-хрести-ладанки, тут зв’язки на рівні космогонічному :)

Comments are closed.