Острови зелених черепашок

Наш співвітчизник Сергій, що вже більше 10 років живе у південно-східній Азії, написав історію островів зелених черепашок. І хоча ці острови знаходяться за тисячі кілометрів від твоєї домівки, з перших сторінок ти знаходиш багато знайомих імен та подій, що відбувались у житті острів’ян століття тому. Як і Україна початку XX сторіччя, острови знаходились під протекторатом різних країн.

Далі історія, викладена у книзі, захоплює тебе так, що ти вже не можеш відірватися від сторінок та разом з героями проживаєш ті десятиліття поневірянь та скрути, на протязі яких три великі світові держави, а саме, Німеччина, Британія та Америка, воювали за одноосібне панування над острівною землею. А страждали від тієї війни тільки острів’яни – їх життя й так було не дуже солодке, а колоністи ще й стали обкладати всіх додатковими податками, сіяти розбрат між місцевими вождями, за допомогою кривавих репресій жорстоко придушувати невдоволених колоніальним гнітом корінних мешканців островів.

А далі було повстання проти німецьких колоністів та їх ставленика. Очолив повстання вождь ТропікоZ, його воїнам довелося пройти через багато битв з супротивником, але, в кінцевому підсумку, завдяки відвазі та незламному духу тропікоZного війська, одержати перемогу над ворогом. Але доки ви не прочитаєте книгу, ви не взнаєте, завдяки чому маленькі Острови зелених черепашок змогли перемогти.

Так, ця книга для дітей :) Але, як водиться, у казці завжди є натяк на нашу історію і сьогодення.

Ви можете абсолютно безкоштовно отримати книгу «Острови зелених черепашок» разом з мапами островів, акулячими стікерами, черепаховими картками і рекламою українського електронного карбованця на цих островах:

1) Мае, Сейшельска республіка;
2) Ко Чанг, Королівство Таіланд;
3) Уполу, Незалежна Держава Самоа.

Та в усіх туристичних агенціях, що продають морські екскурсії!

В електронному вигляді книга буде опублікована на усіх сайтах мережі SEAMOONNET 1 січня 2018 року.