Вот барыги, дороги строят!

На знімку — побудована дорога Львів-Радехів-Луцьк. Саме — побудована, бо ремонтувати там було нічого — ті, хто їздив підтвердять. 152 кілометри.

Добудовується багатостраждальна траса Одеса-Рені (331 км), яку клявся ввести до кінця 2016 року тодішній голова Одеської ОДА М. Саакашвілі.

На жаль, форс-мажор призупинив будівництво шляху Полтава-Кременчук (113 км). Виявилося, що радянські шляховики побудували цю дорогу таким чином, що основи під нею практично немає. Довелося залучати фахівців і переробляти проект.

Сьогодні в Києві проектні зміни затверджено. Буде застосовано сучасну технологію холодного ресайклінгу. Терміни закінчення будівництва не зміняться.

Бажаючі можуть щось додати до цього списку, бо я може щось не знав, та ще й забув і не дописав — ніззя обійняти необіймане.

Нічого не міняєцца? Мало? Окстітєсь, за рік-два багато не зробиш. Знаєте, скільки коштує капітальний ремонт одного км. дороги в ідеалі, за європейськими кошторисами? А у нас — на секундочку — лише на ведення АТО витрачається до 6-7 млн. доларів на день.

Отож те, що зараз будується — чудо, яке навряд чи здатні оцінити любителі понити про «всьопропало» та «всюдизрада». Та і що тут цікавого — подумаєш — дорогу зробили. От якби якийсь блогер написав, що дорогу не зробили, а гроші вкрали — ото було б лайків та коментів: «гетьзлочиннувладу».

Павло Бондаренко