В Україні запрацював сервіс з пошуку квитків Google Авіаквитки

Ми раді оголосити про запуск в Україні сервісу Google Авіаквитки (Google Flights), який дозволить українським користувачам легше знаходити, порівнювати і замовляти авіаквитки через http://google.com.ua/flights.

Наприклад, ви плануєте поїздку з Києва до Лондона, і у вас немає особливих переваг, якою авіакомпанією летіти, і ви не прив’язані до конкретної дати. Google Авіаквитки може порекомендувати альтернативні аеропорти або дати поїздки, які дозволять знизити витрати на переліт, а також запропонує інформацію з прогнозом, коли ціни на авіаквитки можуть зрости і на скільки. У сервісі є можливість відстежувати вартість квитків на обраний рейс, і система буде повідомляти про всі зміни ціни в Google Асистенті і електронною поштою.

Якщо ви ще не вирішили, куди хочете відправитися в подорож, але вам просто необхідна відпустка? В такому випадку вам знадобиться функція «Огляд» — отримайте варіанти популярних місць для відвідування, вказавши місяць, коли ви хочете відправитися мандрувати, тривалість поїздки і тип відпустки. Наприклад, ви можете шукати рейси в грудні протягом тижня в тропічній зоні, наприклад, на Канарських островах. Виберіть місце, яке вас цікавить, і ви побачите пропозиції кращих рейсів в даному напрямку на основі критеріїв зручності і ціни.

Незалежно від того, чи збираєтеся ви в подорож мрії або коротку ділову поїздку, наша мета — допомогти вам знайти кращий варіант рейсу, щоб ви могли планувати, замовляти і відправлятися в поїздку всього за пару кліків. Використовуйте політ вашої фантазії — відвідайте http://google.com.ua/flights, щоб спланувати свою наступну відпустку!

Google Україна

One thought on “В Україні запрацював сервіс з пошуку квитків Google Авіаквитки

  1. Круто, да. Только сразу под меню с выбором пункта вылета и прилёта выдаёт типа рекоммендации пунктов назначения, среди которых верхние строчки — Симферополь, Москва, Питер.

    Скрин? Не вопрос: http://picua.org/img/2017-09/06/52utqowvcw3f04zmlgfwte3ni.jpg

    Такой вот ВатоГуглФлайтс…

Comments are closed.