Добровольцю АТО потрібна допомога

Ми продовжуємо збирати кошти для онкохворого, Народного Героя України Віталія Борща, танкіста 92-ої бригади, що брав участь у запеклих боях на Сході України 2014-2015 р. Його лікування дуже коштовне, тому для того, щоб привернути увагу небайдужих співгромадян до сбору коштів долучилися до справи творчі особистості.

Художники харківщіни розмалювали гільзи від танкових пострілів, які привезли бійці танкового батальйону із АТО. Ці ексклюзивні художні артефакти війни ми виставляємо на благодійний онлайн-аукціон, а зібрані кошти будуть передані нашому хворому захиснику України.

П’ятий лот благодійного аукціону на підтримку онкохворого Народного Героя України Віталія Борща, це гільза “Козак”, виконана самчиківским розписом талановитою майстринею Ольгою Малинкіною.

Цей український роспис не такий поширений, як Петриківка або Яворівка. Чудову традицію було втрачено і не так давно відроджено кількома майстрами з Хмельниччини. Особливо славились своїми розписами хати в селі Самчики Хмельницької області, де це диво можна було побачити на власні очі ще у п’ятдесятих роках минулого століття.

Стартова ціна 1200 грн. Впродовж доби буде оголошено переможця.

Також власника не знайшов третій лот. Це гільза “Карусель життя” — світла та стильна робота харківського дізайнера Анни Тюрюміної, виконана акрілом.

Стартова ціна 1200 грн.

Дякуємо за репост та вашу участь у шляхетній справі!

Разом переможемо!

Долучайтесь, Приват 4149 6293 9357 8653 — картка дружини Ірини.
095 659 78 54 — Віталій.

Прислал Dimjim Beard