Про наслідки

Мусимо визнати, що українське суспільство / блогосфера втратили частину громадян / учасників.

З ними відбулося рівно те, що відбулося з т.з. «ватніками» на Донбасі чи в Криму в 2014 році. Вони просто стали (а хтось завжди був) зрадниками і ворогами своєї країни.

Сподіваюсь, це не надовго і дехто прийде до тями.

Звісно, ніхто не зобов’язаний вірити ГПУ чи СБУ. Хоча в нормальній держави, попри проблеми кожної з них, недовіра громадян до спецслужб взагалі не розглядається. Бо це основа держави, основа суспільної і державної безпеки.
Але всі ми пережили багато чого, багато чого бачили тому нехай… Приймається. Люди мають право не вірити ГПУ і СБУ.

Але ніхто ж і не змушує вірити, тим більше сліпо вірити.

Можна ж прийняти інформацію до уваги, зробити якісь висновки, скоригувати якісь дії, слова поведінку?
Маю на увазі абсолютно прості речі, наприклад:
Я продовжую вірити Саакашвілі тому що… Що? СБУ/ГПУ бреше, що це гроші Курченка. Насправді Саакашвілі фінансував прорив (звозив ТВ, людей, купляв квитки, годував, листівки, плакати) за свої гроші, які він заробив… Де заробив? Де він працював останні 3 роки? І в принципі після 2013 року? За які гроші орендує квартиру в Києві, платячи $6000 в місяць?

Чи, наприклад:
Я не вірю ролику СБУ тому що: СБУ фальсифікувала прослушку з БУКом, який збив Боінг, чи СБУ фальсифікувала інші подібні прослушки. Так було? Чи ні? Що фальсифікувало СБУ? Які причини не довіряти на цей раз?

Але замість відповіді на елементарні логічні запитання, ці люди несуть щось таке, що абсолютно не вкладається в будь-які рамки здорового глузду. То намагаються висміяти, то намагаються безапеляційно стверджувати про «фальсифікацію» (типу якийсь валянок з інтернету може виявити фальсифікацію голосу/відео, не знаючи навіть того, що для цього треба мати, як мінімум, записувальний пристрій і оригінал), то намагаються перевести стрілки на чергового винуватця, який не сидить і т.д.

Тому ми втратили цих людей. Бо ці люди втратили не тільки здоровий глузд, а й інстинкт самозбереження.
Уявіть, це приблизно те ж саме, що показувати людині запис передавання грошей для замовного вбивства її мами/батька (приблизно те ж саме мав виконати Саакашвілі з Україною), а людина замість хоч мінімально адекватної реакції починає ржати і «шутіть», з бризками слини з рота доводити що це «фейк» чи казати, що не можна садити ймовірного вбивцю мами, бо Ахметов/Труханов/Єфремов не сидить.

Так, той хто показує таке відео, може мати свої інтереси (а може і не мати), людина може йому не довіряти, але не приймати це до уваги… це поза межами.

Це пояснюється лише тим, що ці люди або чужа агентура, або зрадники, або просто психічно нездорові. Інших пояснень немає.

Мусимо визнати, що ми, станом на зараз, втратили цих людей, вони не з Україною, вони з ворогом.

Mason Lemberg

2 thoughts on “Про наслідки

 1. Не знаю як про Саакашвілі, але про розслідування Майдана — прокуратура та СБУ хуй сосе.
  У містах мери — сепаратисти та з подвійним громадянством. Депутати теж мають подвійне громадянство, особливо то не ховають. Це не таємниця для всіх крім розумово неповноцінних співробітників прокуратури та СБУ.
  Судді…. Ті самі шо за часів яника судили за поїздки на майдан… Топили за януковича та приймали протизаконні рішення — продовжують судити і зараз. Ні до кого з них немає питань ні про статки… Ні про рішення… Нікого не відсторонили….
  Миграційна служба — та еще клоака. Ніхто навіть не сумнівається, шо за гроші, там можна вирішити все…. Ні СБУ, ні прокуратура навіть не чухаються….
  Митниця…. Окрема держава…. Ні прокуратура, ні СБУ- туди сунутися бояться. Бо то знову бізнес інтереси якогось товстого дяді.

  Треба просто признатися в тому, шо у нас ці органи стоять на охороні бізнесу. Приватного бізнесу товстих дядь, які полізли у політику і політикою прикриваються.
  І шо «топити» проти прокуратури на чолі з дебілом-алкоголіком — це топити проти бізнес інтересів товстих дядь, а не України… Україна тут ні до чого. Вона сама страждає із-за тих дебілів, які без «політичного пририття» нездатні ніякий бізнес робити. Бо мудаки.
  І не треба інтереси мудаків називати інтересами України.

  А про Саакашвілі…. Якщо проти нього йде прокуратура, то маю признатися, не знаю де і не знаю як, але він не такий вже й паганий и десь сильно правий. Ну не може прокуратура займатися правильним ділом. В неї органи, які мають займатися правильніми справами давно вже відмерли і переродилися на органи для кришування….

  • lsandry, якщо тут так все погано, вали звідси! Вали і не озирайся, просто, десь там на тебе просто зачекалося гарне життя без українських проблем. Ти ж розумний (шопи*дець), роботу знайдеш без проблем будь де.
   Якщо візьмеш трохи північніше, знайдеш кодлу однодумців, послідовників саака. Ця тема наразі у фаворі. І будете собі жити тою комуною довго та щасливо. І поганялово в тебе буде — «містер Припущення» («капітан Очевидність» вже занято, сам знаєш). І будеш ти у великій пошані, бо ж там люблять тих, хто пи*здить багато.

   Не вагайся, втрачаєш фантастичні шанси )))

Comments are closed.