Відзнаки імені Героїв Небесної Сотні

Справжнє громадянське суспільство народжується зараз. Воно не в криках зрада, не в самозваних «поводирях». Воно — в серці кожного українця. У тих буденних справах, що лише здаються дрібницями, а насправді — формують наше сьогодення і визначають майбутнє: у відношенні до оточуючих, в активній громадянській позиції стосовно контролю витрат держави, у воїнах та волонтерах, і у спільному фінансуванні важливих для кожного з нас подій .

Пам’ятаєте, як ми всі разом фінансували Майдан під воплі дурнуватих мокшів про «Госдеп»? Як ми останнє виносили заради наших воїнів — і підтримуємо свою армію четвертий рік поспіль? Єдиний шанс для нас перемогти — все робити разом. Ставати спина до спини. Битися до останнього за важливе: сім’ю , дітей , близьких, Україну, ідеали та гідність.

Один з проектів, де вдало поєднано все це, потребує нашої допомоги. Родини загиблих героїв Небесної сотні та небайдужі створюють систему мікрогрантів імені загиблих Небесної сотні. Заохочувальні гранти надаватимуться у справах і напрямках, що були важливі полеглим під час Революції Гідності. Невеликі відзнаки для стимуляції людей та увіковічнення пам’яті загиблих. Сума до збору — лише 75 тис грн. Щоб зібрати кошти, потрібна будь-яка посильна допомога.

Не маєте змоги долучитися фінансово – підтримайте інформаційно. Станьте інфо-волонтером — поширюйте. Адже ми не забули? Балачки медіабалаболів не засмітили наш розум і не закрили очі, не відібрали здатність бачити і розуміти дійсно важливе? Ми — українці. Попри складнощі, виклики і перешкоди, попри намагання посварити нас і посіяти зерна зневіри, ми все ще разом. Ми пам’ятаємо їх. Ми все пам’ятаємо.

https://biggggidea.com/project/vidznaki-imeni-gerov-nebesno-sotni/