Вплив облому на мізки ватників

Остання, нехай крізь зуби, але, все ж таки, визнана переважною кількістю росіянців на Москві тенденція — «НА Украінє ми обламалісь».

Це висновок з моїх бесід з ватними московськими родичами, спілкування чоловіка з його батьками, родичами та колишніми однокласниками.

Сам цей факт (зі злістю, еге ж) визнають всі.

Але стадією «прийняття» я б цю констатацію не назвала.

Бо, по-перше, в цьому «обломі» (і в такому ж сирійському, до речі) звинувачують виключно Пуйла, який виявився «тряпкой».

А, по-друге — наприклад, навіть таких двох старих перечниць, як моя московська тітонька та свекруха, чомусь, в першу чергу, турбують не зростання цін, погіршення якості продуктів та ускладнення отримання безкоштовної медичної допомоги — те, з чим вони стикаються кожного дня, а те, що Мордор, блін, «обламался НА Украінє»!

І останнє — жоден з наших співрозмовників так і не відповів (хоча ми запитували) на питання, хто ж саме так добре наваляв їм в Україні? З точки зору росіянців, це трапилось якось само по собі, без участі української армії. Бо визнавати ту обставину, що, все ж таки, зупинили та обламали їхню «непереможну та легендарну» українці — люди «другого гатунку», яких вони досі вважають за якийсь «етнічний додаток» до самих себе, улюблених, — в будь-якому разі для росіянців нестерпно.

Але самий тренд не може не тішити, бо йде в правильному напрямку.

Чи то ще буде, коли їсти не буде…

Лідія Гайдар