Хотіли нових облич? Тримайте Скоцика!

Нові президентські «рейтинги» привезли, налітай, посони!

Але цього разу не наші, продажні соціологи провели дослідження, а чесні, авторитетні і кристально чисті американські.

Вже цікаво? Поїхали!

«Рейтингова американська компанія Political Consulting Group (PCG) провела незалежне дослідження напередодні президентських виборів в Україні. Згідно з результатами, у четвірку лідерів президентської гонки увійшли Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Святослав Вакарчук та Віталій Скоцик»

І якщо Йулю в лідери зараз пхають всі, Порошенка не могли не згадати, Славік «не твоя війна» останнім часом в рейтингах постійно, а от про останнього, Віталія Скоцика, я чую вперше.

Не менш цікава і інфографіка «антирейтингу»

«Окрім загального рейтингу, у PCG опублікували детальніші зрізи. Зокрема, так званий “антирейтинг”. Як виявилося, старим українським політикам українці не довіряють найбільше. У трійці політиків з найбільшою недовірою залишаються Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Арсеній Яценюк.

Натомість, нові обличчя – Святослав Вакарчук та Віталій Скоцик – мають найнижчий антирейтинг. За даними дослідження, їм не довіряють лише 21 і 11% відповідно. Це вчергове підтверджує запит в Україні на нові обличчя у політиці.»

Також, саме Скоцика з Вакарчуком хочуть молоді та прогресивні:

«Молодь і середній клас найбільше довіряє “новим” рейтинговим політикам – найбільший відсоток підтримки молоді у Віталія Скоцика та Святослава Вакарчука – 34 та 38% відповідно. Виборці середнього віку віддають перевагу Віталію Скоцику. Серед причин такого вибору може бути його досвід роботи у топ-менеджменті, чого немає у Святослава Вакарчука чи Володимира Зеленського.»

А вгадайте з трьох раз, хто замовник «опитування»?

Ну і стандартні для подібних «рейтингів» фрази «Вибіркова сукупність – 8 000 респондентів. Похибка становить не більше 2%.» Чому похибка в 2% при опитування 8000 з 40 млн респондентів — це локшина на вуха — детально свого часу розписав Mason Lemberg.

Але придивимось уважніше на «Рейтингову американську компанію». З лінків в статті ми бачимо, що вона… навіть не має власного сайту, а інфографіки президентського рейтингу постить на безкоштовному блог-хостингу: politicalconsultgroup.blogspot.com

Діяльність цієї авторитетної рейтингової компанії вражає — аж чотири дописи в блозі за весь час існування.

Крім того, сам пан гугл нічого не знає про компанію Political Consulting Group (PCG), а настирливо пропонує Public Consulting Group: PCG, яка не займається політичними дослідженнями.

Окремо хотів би відзначити блискучу англійську мову, мов від найкращих філологів задворків Брайтон-біч.

«Which of the candidates do you not trust the most?» — запитують нас, а ми запитаємо — «Yakogo bisa vy khocha b shkolyara ne poprosyly pravilno pereklasty vam frazu?»

Ну і вишенькою на торті маємо пост від Аграрної партії, в якому вона задається отриманими результатами. Хоча, мушу визнати, що це вони дуже скромно. Адже коли сам собі робиш «опитування» — можна не соромиться і якісь пристойніші рейтинги собі намалювати. Четверте місце — якось сильно ганебно, пацани сміятись будуть. Ось Вадік Рабінович вже у 2015 не соромився і собі малював ледве не другий тур виборів.

Ну, Віталій Скоцик людина молода в політиці, недосвідчена. Спишемо на це.

Максим Грицан