Бідно, але чисто одягнений хлопчик

То вже не цікаво — вся медіаблдва вчора вже висралася — «кортеж порошенка збив дитину»

«Кортеж» з однієї машини, без мігалок, без Порошенка, в Дарниці чомусь, — але кого то торкає — «порошенко вбиває наших дітей» — таке побачила в ТВІ з посиланням на УПячку.

Єєєє, скажіть — це оця блдва третій день виє про «втрату довіри»?

Вони?

П.С. ВЧИТЬ дітей ПДР

хлопчику — одужання

батькам — догана

водію (вискочив для допомоги, тверезий, нікуди не тікав, номери не знімав, по мобіле с козирними номерами не блатував, сам в шоці..) — витримки.

Светлана Любовникова

Водій, який збив 13-річного велосипедиста, дав свій коментар щодо ситуації

Поліцейським і його напарник служать у батальйоні супроводу Головного управління Національної поліції міста Києва, на момент аварії вони нікого не супроводжували.

Водій поліцейського спецавтомобіля, який збив у Києві дитину на велосипеді, заявив, що вони їхали з колегою по роботі і нікого не супроводжували; також він додав, що хлопець на велосипеді їхав дуже швидко і, очевидно, порушував правила, про це водій повідомив у коментарі «Громадському».

«Там гараж стоїть перед пішохідним переходом, нічого не було видно. Цей хлопець вискочив — він їхав дуже швидко на велосипеді, а не переходив, я сподіваюся, що з ним все добре», – сказав водій.

Він також спростував інформацію свідків події про те, що його машина нібито належала супроводу президента. За його словами, в машині і на ній не було ні проблискових маячків, ні сирен, які вона зобов’язана була б на собі нести у разі здійснення функцій ескорту.

«Хлопець на велосипеді був у навушниках, не бачив, ми його теж не бачили. Він вилетів відразу, ми стукнули його велосипед, і він, виходить, впав на капот, і його відкинуло потім від капота. Я відразу до нього підбіг, дав води, почав надавати медичну допомогу і відразу викликали швидку», – пояснив напарник водія.

Крім цього, стало відомо, що чоловік, який збив дитину на велосипеді в Києві, разом з напарником служать у батальйоні супроводу Головного управління Національної поліції міста Києва. Після аварії водій авто знаходиться в шоковому стані.

Нагадаємо, ввечері 31 травня на нерегульованому пішохідному переході на вулиці Петра Григоренка автомобіль Volkswagen збив 13-річного велосипедиста. Постраждалого госпіталізували з переломом ноги та черепно-мозковою травмою.

За даними «Української правди», Volkswagen, який збив підлітка, є передовим автомобілем президентського кортежу. На Банковій цю інформацію спростували, заявивши, що кортеж глави держави відношення до ДТП не має.

Пізніше у відділі комунікації столичної поліції ввечері уточнили, що підлітка-велосипедиста, який потрапив в ДТП за участю автомобіля з нібито президентського кортежу, збила поліцейська машина під час завдання.