А в тюрмі зараз гречка…

Голову колгоспу можна вивезти до Англії і вдягнути в костюма, але голова колгоспу завжди по своїй суті буде залишатися ним.

Це я про міністра фінансів, який завтра ймовірно стане «технократом», «антикорупціонером», «реформатором» більшим за Пашиняна і Саакашвілі разом взятих.

В політиці і на високих державних посадах є місце для срачів, конфліктів, взаємних звинувачень і всього іншого.
Це нормально.

Але не нормально, саботувавши реформи в підпорядкованій тобі податковій і митниці, нести пафосну х-ню, розказуючи що ти великій потріот, яий бореться з «гречкою» у вигляді державних субвенцій регіонам.

Особливо ненормально це звучить в контексті того, що в бюджеті, який розробляв пан міністр, такої «гречки» регіонам було виділено 37,8 млрд. грн., зокрема 5 млрд. грн. по програмі, проти якої зараз протестує пан міністр.

То що ж виходить? Пан міністр сам себе визнав політичним корупціонером, роздавачем гречки і визнав нецільову розтрату в розмірі 5 млрд. грн., внаслідок чого має сісти в тюрму.

А ще це говорить про те, що пан міністр, отримавши таку велику посаду, так і не виріс з орієнтирів манясвіту голови колгоспу і не здатен на професійні дискусії, обмежившись ситуативним маніпулюванням на «популярну» тему «антикорупційного» псевдопатріотизму.

Mason Lemberg