ДемТролі

Сьогодні, 6 липня, було офіційно оприлюднено результати онлайн-голосування до Ради Громадського Контролю НАБУ. Ми вітаємо всіх переможців голосування, і бажаємо їм плідної співпраці та продуктивного нагляду за боротьбою з корупцією.

У зв’язку з таким феєричним результатом наших кандидатів від ДемСокири, Деморда усвідомлює свою можливу причетність до різкого погіршення протипожежної ситуації в Україні. Ми заздалегідь приносимо свої вибачення українцям на той випадок, якщо виявиться, що лісові пожежі в Чорнобильській зоні викликані реакцією прогресивної спільноти на нашу перемогу в РГК НАБУ. Зізнаємося, навіть ми не очікували такого сильного пригару.

Але, як відповідальні громадяни, на свій захист можемо сказати, що Деморда підготувалася, та заздалегідь відправила вогнегасники та вітальні листівки Віталію Шабуніну в ЦПК, Світлані Крюковій до Срани.уа, Севгіль Мусаєвій до УП, та Олексію Леменову в РПР.

Впевнені, цей безкорисний подарунок від щирого серця став у нагоді нашим шановним опонентам, та обіцяємо зробити все, що від нас залежить, щоб він знадобився ще неодноразово. Бо ми дуже ефективні, агресивні та продуктивні тролі. Отакий Лок’Тар, малята.

ДемОрда