Насправді антикорупційний суд не має нічого спільного з реформами і боротьбою з корупцією

Антикорупційний суд — це наша розплата за власну інфантильність, за власну віру в ідолів та ідіотів, за власні спроби відмазати ідолів та ідіотів, за власну нездатність вчитися на помилках… Ну і це наша розплата за маніпуляції наших прекрасних змі.

Поясню:

В 2015 році прокуратуру очолили длбйби і клоуни-корупціонери з Кавказу. Ми не бачили, що цей давіт длбйб? Та, звісно ж, бачили. Але ми цілий рік терпіли цей цирк, відсутність будь-яких реформ в прокуратурі, за цей рік ми проsрали мільйони на арештованих рахунках, зокрема Латвія стягнула 50 мільйонів євро грошей арбузова через злочинну бездіяльність каська. А все тому, що ці клоуни влаштували цирк з затриманням «діамантових прокурорів» (що насправді було звичайною боротьбою кланів) і цей цирк нам згодовували цілий рік як безкомпромісну боротьбу з корупційов через призму постійного тицяння пальцями на «винуватих», які заважали неробам.

В кінці 2015 року аналогічна історія з виборами в Кривому Розі, де через тупість самопомочі і істерику в ЗМІ, суспільство знову зайняло позицію захисту длбйобів і почало топити за перевибори в Кривому Розі створюючи небезпечний законодавчий прецедент.

В результаті длбйоби, як завжди, обіsралися, а небезпечний прецедент було створено.

Потім аналогічно значна частина суспільства зробили собі ідола з обригана, який за 2 роки не зробив абсолютно нічого в Одесі, зате так само майстерно тицяв пальцями на «винуватих». Ці люди проsрали ще 2 роки біганням за організаторами «горіхової мафії», штурмували кордон і Жовтневий, але так і не зробили нічого корисного для своєї країни.

І таких прикладів у нас було безліч за цей час, коли ми велися на медійні істерики і захищали лузерів і длбйбів тільки тому, що вони вправно тицяли пальцями на «винуватих».

Те саме і тут. Замість того, щоб вирішувати реальну проблему — боротися з корупцією, непрофесійністю, неефективністю НАБУ, замість того, щоб гнати в шию цих «професіоналів», українське суспільство повелося на їхні відмазки про погані суди.

При тому, що ситник за 3 роки так і не посадив жодного суддю, а садити мав би саме він, бо це його виключна компетенція.

При тому, що за 3 роки НАБУ зварганило аж 100+ справ. Причому «зварганило» — це саме та характеристика якості.

От тепер для тих 100 справ ми створили цілу судову структуру з купою людей, купою витрат. Створили тільки для того, бо поганий танцюрист тицяв пальцями на винуватих, а пролетарі ніяк не змогли позбутися фантазій про те, що антикорупційний суд візьме в багатих і частину віддасть їм.

На пролетарів, як завжди, чекає розчарування, їм ніхто нічого не віддасть, лещенко квартиркою не поділиться, але біда в тому, що повівшись на ці медійні істерики, тицяння лузерами пальцями на «винуватих» ми загубили купу часу, загубили можливість критики влади (бо те що на ТВ — це істерика, а не критика), загубили можливість контролю влади і загубили купу реальних речей, які влада разом з суспільством могли би здійснити, заклавши підвалини добробуту і якісних змін.
А замість цього ми отримали купу розбитих сподівань, пучок обіsраних клоунів і антикорупційний суд, створений для короткотермінового продовження перебування «поганого танцюриста» на посаді керівника НАБУ і відтермінування власних розчарувань.

Mason Lemberg

Пойду против тренда.

Я не верю в антикорсуд и его эффективность, так само как не верю в возможность решать системные проблемы, созданием еще одной институции.

Антикорсуд будет очередным источником пиара, возни и набора политических баллов, при отсутствии реальных значимых результатов, как это случилось с НАБУ.

Сил и ресурсов, которые были угроханы в создание этой пристройки, с головой хватило бы на:
1) Открытие полноценного рынка земли в Украине. Это дало бы миллиарды инвестиций, уничтожило бы кучу схем, повысило бы благосостояние собственников земли, повысило рентабельность и самое главное — убрало бы основные коррупционные схемы по земле

2) Окончательный запуск газового рынка. Благодаря винницкой школе экономики у нас по прежнему живут и пахнут газовые схемы Фирташа, но это мало волнует Гройсмана, и конечно же тут нет никакой коррупции

3) Облегчение и упрощение доступа на энергорынок и подключения к сетям. Количество взяток, коррупции и схем в этой сфере огромно!

4) Формирование службы финансовых расследований и отстраниение от кормушки налоговиков и прочих убепов.

5) Принятие НнВК и уменьшение схемности и коррупционности начисления и уплаты налогов.

Но этого не будет. Потому что в этих вопросах нет волшебного слова «антикоррупция», потому что тут нет интересов всех этих патентованных грантоедских комсомольцев, тут нет денег на лоббизм.

Заметьте, борьба идет не за устранение барьеров для бизнеса, а за контроль над этими барьерами. Имея связи с условным лещенко или чердаком фиалы, можно заходить в Украину с инвестициями, имея гарантии от них. Они прикроют. Через НАБУ, через антикорсуд, через депутатов, свои СМИ и соцсети. За вознаграждение, конечно.

Я поздравляю борцунов с созданием нового органа в стройной системе решал. И мои соболезнования украинскому бизнесу и украинцам. Пока вы не поймете, что вас имеют за ваши же деньги и при вашей же поддержке — ничего не измениться. Просто будут меняться решалы, лозунги и проценты откатов.

Филипп Духлий