Діти, православ’я, ліс

В Сумській області під носом в СБУ вже котрий рік поспіль працює російський дитячий воєнізований табір, а місцева управа і в хуй не дує.

Отже, трохи історії. У 2016 активісти (як завжди, кому це ще потрібно) виявили на Сумщині дитячий табір, в заповіднику Буймерівка.

Називався він «Юні розвідники Сумщини».

Організатори — Русский культурный центр Сумской области та Организация юных разведчиков Сумщины за підтримки Россотрудничества в Україні.

Це 2016 рік нагадую. Два роки йде війна. Сумщина на кордоні з Росією.

«… Мы ищем связь между датами православного календаря и событиями земной истории. В том, что в стремлении понять наше настоящее и предвидеть будущее мы опираемся на объективное, а не изуродованное политической конъюнктурой познание нашего прошлого. (…) Что следует помнить и чтить настоящих героев, которые сражались на нашей земле в боях разных времен, а не петь дифирамбы убийцам, осужденным историей. что надо просто перестать употреблять нецензурные слова вместо скучных лекций о культуре речи, просто взять и вспомнить, что русский язык – один из официальных языков ООН, то есть международного сообщества … «, – цитата з сайту Россотруднічєства.

Тоді піднявся галас і табір згорнули. Ви гадаєте, що на цьому все закінчилось? Правильно, ніхуя.

Юні розвідники Росії продовжують збиратися. Але тепер не від імені фсбшної контори Россотруднічєство, а від імені фсбшної контори УПЦ МП.

Новий заїзд з 5 липня. Духовність та розвиток, корисні навички, підтирання сосновими шишками оце все.

Готують нову зміну для батальону Прілєпіна мабуть. Чи в Спарту. Чи в Пятнашку.

Норм. Мир усім.

Антон Ходза