Всі події вигадані, співпадіння вважати випадковістю

Ей, владо! Ти, цей, як його, давай там, роздержав нас. Ну, щоб ми від тебе не залежали. Щоб ми от прям топили за свободу слова та були максимально об’єктивними.

І ще! Ви зробіть так, щоб ми були незалежними від вас, але ви все одно нас фінансували з державного бюджету, а ми тут робили що нам заманеться і не парилися з тим, як вийти на самоокупність. Бо нафіга, в нас же є бюджет.

А ще ми будемо періодично гадити вам на голову, але так треба — бо це ж свобода слова. А от хвалити ми вас не будемо, бо це вже не свобода слова.

І від аналогу всі телеканали вирубіть, а нас залиште. Як ви кажете? Це порушення конкурентних умов на медіаринку? Нам штучно дають найбільшу глядацьку аудиторію серед телеканалів? Ідіть ви нафіг, це все правильно, бо решта каналів олігархічні, а ми — ні, ми справжні, незалежні.

Ой, а де ж наші гроші? Ви ж обіцяли. Ну так не чесно. Ну як же ми тепер будемо незалежними, коли ви боргуєте нам гроші з бюджету?

Все, владо! Нас відключили від сигналу за борги! Ти догралася! Це не ми не змогли капіталізувати монопольне становище в аналоговому мовленні. Це все клята влада, яка не дає нам обіцяне фінансування, винна в усьому. Але начувайся владо! Як тільки ти даси нам гроші і нас знову включать, ми всім розкажемо, яка ти погана.

Денис Пятигорец