Ярлик на владу в Україні

Судячи з тез в російському інформаційному просторі, Юлія Тимошенко для Кремля — це знайома соломинка, за яку той хапається в надії відновити свій вплив на Україну.

Нехай нікого не вводить в оману включення Тимошенко до т.зв. «російських санкцій».

І російська влада, і російські «ліберали» говорять про неї як про прогнозованого зрозумілого вассала, який в потрібний момент підпише необхідні Газпрому контракти, погодиться на співпрацю з вказаними Москвою політиками, промовчить в разі чергової російської збройної акції, принижуватиме та обливатиме брудом незручних для РФ українських лідерів, прориватиме кордон, а якщо треба — то і «поедет договариваться за мир» в спортивній формі ФК «Шахтер».

Всі передвиборчі «ініціативи» Юлії Тимошенко, ніби-то направлені проти агресії, в РФ сприймаються з розумінням — бо виглядають прісно в порівнянні з руйнуванням нею устоїв української держави та істеричною критикою основних напрямків роботи президента Порошенко.

«Військова доктрина» — не та, «Нафтогаз» — не той, «Мінські домовленості» та місія ООН — не ті, Генштаб — не такий, Конституція України — неправильна.

«Режим розпочав террор», «кругом зубажіння (тм) та коррупція» і взагалі «Порошенко домовився з бойовиками» (с) — все це любо російському вуху, хоч чекіському, хоч ліберальному.

Так Тимошенко сподівається заслужити від Москви ярлик на владу над Україною, не розуміючи що для Кремля вона ніякий не «зручний партнер» — а такий самий розмінний пішак як Янукович, проміжна фігура руйнування української держави, не більше.

І в цьому її головна помилка — бо ярликів більше не потерпимо.

Валерій Прозапас (А шо там у ПП)