Дякуємо, батоно Вахтанг!

Мабуть ви вже бачили у фізбуку, що «…Вахтанг Кикабидзе опубликовал просто взрывную для российского мракобесия фотографию, на которой, как видите, он и Степан Андреевич.

Так вот. Вату, в том числе и грузинского происхождения, рвет на части от позиции Вахтанга Константиновича. Российская проститутка грузинского происхождения (простите, друзья грузины) журнаглистка Тина Канделаки прокомментировала эту фотографию и назвала Кикабидзе «позором Грузии»

«Сбылась мечта грузина! Позор всей Грузии! Побирается, где нальют!», — написала Канделаки (пост уже удалён, цитата отсюда — прим.ред)

Це просто пояснюється. Будь-який справжній Народ завжди поважає волю інших Народів до самозбереження і опанування своєї долї.

Натомість для імперської манкуртії, яку і народом неможливо назвати, бо то «новая історічєская общность» вже безродної біомаси, такі прояви взаємоповаги між Народами, завжди є кинджалом у спину, ломом у сраку та дустои в горлянку.

Бо саме етно-культурна ідентичність Народів — смертельна отрута для імперії.

Практичний висновок із ситуації: Якщо бажаєте дієво і безжально познущатися над імперською манкуртнею, педалюйте цю тему.

Yakiv Bryl