Невеселі думки, оптимісти гортайте

Ну що ж, за місяць до — диспозиція перед виборами Президента зрозуміла. І це не найкраща диспозиція.

Тому що називається вона один проти всіх, або всі проти одного.

Проти про-європейських сил, які по суті одноосібно представляє Порошенко, об’єднались майже всі відомі і не дуже партії, партійкі, активісти з пасивістами і окремі флексибільні політичні громадяни і громадянчики.

І зробити це — майже неможливе в українських реаліях — вдалося Ігорю Валерійовичу Коломойському.

Сильного ворога не гріх поважати, а Ігорь Валерійович виявився ворогом сильним і наполегливим. На його боці Воровка, Гриценко, Ляшко[читай Ахметов], Аваков з мусорським ресурсом і частина Народного Фронту, роздроблені на декілька інвалідів ригі, підрижники, кримінал і навіть ручні «націоналісти».

Всі інші — «мєлоч пузата» — за принципом «хто переможе», але вже більше схильні ставити на Коломойського.

Вражає, що Ахметов, Пінчук, Медведчук і Фірташ об’єднались навколо ІВК і практично притримали своїх «коней», а просто кажучи знищили для дуета Тимошенко-Зеленський будь-яку вагому конкуренцію. Круто.

Тому на нас чекають веселі часи лайнометання з усіх орудій виключно в сторону діючого президента, за принципом всі на одного, за росіянськими технологіями — тобто Порошенко вже персонально відповідає за сцяки у вашому під’їзді, сходить, перевірте.

Не бачу, що в команді президента можуть всьому цьму ефективно протистояти, хіба якесь диво трапиться, в яке я особисто не дуже вірю. Медійного ресурсу порівняних потужностей в Порошенка просто нема. Силовий ресурс — хіба що СБУ, але їх банально менше. Мусора поголовно за григян. Гроші? Ну в того олігархозу разом їх точно більше. Плюс рашка.

PS: Все це лише мої персональні думки — можу [і хочу!] помилятись.

Sergii Iesipov