Гарна новина

У Львові уперше в Україні запрацювала європейська тарифікація проїзду в електротранспорті — пасажири «оплачують» час, а не поїздку

З 1 березня ПриватБанк та ЛКП «Львівелектротранс» запровадили нову зручність для львів’ян та гостей міста, власників смартфонів на базі Android — півторагодинний електронний абонемент з необмеженою можливістю пересадки «трамвай-тролейбус». Його вартість складає 5,5 грн. Таким чином пасажири отримали можливість самостійно регулювати кількість поїздок протягом оплаченого часу. Для тих, у кого смартфони на базі IOS, нова опція з’явиться у другій половині березня.

Оплатити абонемент можна в мобільному додатку Приват24 (після його оновлення до останньої версії) шляхом сканування QR-коду на стікерах, які розташовані у вагонах рухомого електротранспорту. Після цього пасажир обирає відповідний варіант абонементу, оплачує його та отримує електронний квиток, на якому фіксується зворотній відлік часу. При здійсненні контролю пасажир пред’являє контролеру електронний квиток у додатку Приват24.

QR-асива статистика — усього з 2017 року у містах-партнерах проекту, а їх 21, оплачено через QR-код понад 5,14 млн поїздок. Лідерами з «оцифрування» міського транспорту є Львів, де з початку проекту е-квитками оплачено понад 3,5 млн поїздок, та Дніпро, де, відповідно, продано понад 744 тисячі цифрових квитків.

Більше інформації про інновації ПриватБанку — на сайті https://privatbank.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/privatbank/.

Докія Кузьменко