Як таємні мільйонери з Вінниччини фінансують кампанію Тимошенко

Вінницькі селяни-«мільйонери», які внесли по 150 тис грн у касу Юлії Тимошенко, виявилися безробітними.

Село Івча, що на Літинщині, має населення ледь більше тисячі чоловік. Разом з тим, два мешканці цього села зробили внески до скарбнички партії «Батьківщина» у розмірі майже 150 тисяч гривень кожен. Ми вирішили довідатись, хто ж ці заможні люди із невеличкого села на Вінниччині, які так щедро спонсорують передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко. Журналістське розслідування підтвердило фальсифікації.

Все, що в нас було — лише офіційний перелік донаторів із сайту НАЗК.

Анатолія Мельничука з переліку донаторів ми зустріли посеред польової дороги. Він йшов із товаришем, але зупинився поговорити із журналістами.

Виявилось, що Анатолій Мельничук і сам не знає про свою щедрість до Юлії Тимошенко. Більше того, в самого Анатолія Матвійовича, нині безробітного, є непогашений кредит в одному з банків у розмірі 15 тисяч гривень і тому спочатку журналістів він навіть прийняв за колекторів.


посилання на ютуб

Григорія Шуліченка ми відшукали вдома. Його будинок «повністю відповідає» статусу людини, яка з легкістю пожертвувала 150 тисяч гривень на передвиборчу кампанію Юлії Тимошенко.

Разом з тим, сам Григорій Петрович теж не знав про свою щедрість. Він вже кілька років офіційно не працює, тож така сума грошей і йому самому була б не зайва.


посилання на ютуб

Нагадаємо, що Головне слідче управління Національної поліції 1 березня розпочало досудове розслідування на основі журналістського розслідування «Каса» Тимошенко», в якому йшлося про ймовірні маніпуляції із грошовими внесками на користь партії «Батьківщина» – зокрема, були виявлено, що частина громадян, які за офіційним фінансовим звітом начебто перераховували гроші, насправді нічого про це не знали.

Журналісти виявили, що частина громадян, які фігурують у звітах партії «Батьківщина» як її спонсори, спростовують, що будь-коли робили внески на користь партії Юлії Тимошенко, і заявляють, що їхні дані, ймовірно, були використані без їхнього відома.

Як бачимо, ситуація на Вінниччині нічим не відрізняється від загальноукраїнської.

Антон Булгаков (На Парижі)

То есть что мы имеем.

Перед выборами кто-то финансирует партию Батькивщина на миллионы гривень. Но Тимошенко пошла на использование подставных лиц, чтобы спрятать реального «мецената». Напоминаю: Тимошенко признала, что они действительно сделали это.

Следовательно реальный источник денег такой, который нанесет удар по имиджу Тимошенко перед выборами. Это либо деньги олигархов, либо деньги из России.

Голосуй за Юлю!
Это будет новый честный курс молодого честного политика!

Джон Смит