Головне — зберігати спокій

Як сказав Коломойський своїй улюбленій протеже: «Не заспокоємось, поки не досягнемо своєї мети.» Ну-ну… А Україна тут до чого?

Копію документа отримав від своїх джерел. За 100-відсоткову достовірність не відповім, але раніше ці джерела не підводили.

Дуже сподіваюсь, що такий «Наказ» вже є в СБУ, і превентивні заходи стосовно «нацжон» та їх кукловодів приймаються, бо на міліцейське міністерство з відомих причин я б особливо не розраховував.

Мета одна — дестабілізація ситуації та дескридитація влади напередодні виборів. Бажано з кров`ю, без крові організаторам нецікаво.

Що робити? Зберігати спокій. Не брати участь у цій дешевій виставі. По можливості не вивозити 16-го березня дітей у центр свого міста. Розповсюджувати інформацію про небезпеку та провокативність акції: поінформований, значить озброєний.

Навіть не сумніваюсь, що цей захід обернеться проти його організаторів, бо влада вже навчилась локалізувати режисерів картинок для росТВ, а люди — відділяти зерна від полови. Поборемо!P.S. Підпис заретушовано свідомо — там псевдонім.

Helgi Sharp