Втеча від реальності

Багато читаю, особливо від опонентів, а що Порошенко робив не так і далі перелік претензій. Товариство, дивіться: вже не кажу, що як зібрати всі вимоги, то вони не тільки часто суперечать чинному законодавству, але й одна одній. Я про інше. У опонентів були свої політичні лідери, і були гасла, ось результат:

радикальні націоналісти з вимогами до Порошенка всьо атабрать і паделіть без суду — 1.65%

нестерпні тарифи 24-7 і зубожіння, влада наживається на війні — 13,38%

мародери в армії, свинарчуки скрізь, а я настоящий палковнік поборю корупцію чесних більше зі мною всі активісти — 6.99%

ця влада олігархів, ми радикали, за нами село, землю не продавати, всіх на вила — 5.46%

Товариство опонентів, ви просто теж зрозумійте, що ось всі ці ваші «хочу» і вимоги про те, як би все мало бути — програли клоуну, і програли більше, ніж ПП

Усвідомте, що 30% набирає видуманий персонаж Голобородько, який насправді є тим, ким п’ять років намагався показати Порошенка — Зеленський бухий перед журналістами, весь в офшорах, у нього бізнес з РФ, риги у спонсорах, і рука олігарха у сраці. Плюс в нього ще й віллу в Італії знайшли.

Розумієте? Як виявилось, ось всі ці нестерпні тарифи, антикорупція, вила, догаварняки з алігархами, все це пролетіло навіть повз другий тур. Населення голосує за видумку «Слуга народу», і не бажає розібратись, що це видумка, а реальність інша. Реальність — більшість не має поняття в реальному стані речей, їй байдуже і дагаварняки, і сойдемся на срєдінє, і повна залежність від олігарха, і офшори.

Чому так?

Ну я напишу — результат роботи ЗМІ — люди тупі, такими їх роблять найбільші інформаційні площадки. Більшість не може у 2+2, бо в боротьбі за політичні бонуси різні групи взаємовиключними параграфами повністю винесли населенню мозги. Дніпропетровська область — скільки садочків, доріг, шкіл і т.д. — подивіться результат. Подивіться, як голосували військові.

Правда така: щоб отримати перемогу, ПП повинен був отримати контроль за головними телеканалами, і далі не важливо, що робити, Зеленський взагалі ржав зі всіх нас. Важливо — як тебе покажуть. Все. Бо не реформи, антикорупція впливають на пасивну більшість, а те, як це все пасивній більшості подадуть з ящика. Звідси — я би радив зараз сперечатись не про «не того звільнив», «не так глянув», «не з тим домовлявся», «не така реформа», «не така антикорупція», а подумати, як за цей короткий період отримати голоси людей, які вірять у видуманих Голобородьків, бо таких дохера.

Богдан Карпенко