Ну что, флешмоб?

Алексей Петров: #даю24години

Предлагаю всем военным, как действующим так и ветеранам, задать один простой вопрос кандидату в Президенты Украины, Владимиру Зеленскому!

Ksenija Klym: #даю24години

Мені важко стримувати емоції, тому вирішила не писати відео а викласти свій виклик у пості.

Володимире Олександровичу Зеленський, котрий вирішив стати Гарантом Конституції України та Головнокомандувачем. У січні цього року ти дозволив собі посміятися над цінностями, котрі є святими для мене, моїх рідних і мільйонів таких, як я. Ти посміявся над Томосом та Українською Автокефалією. Ти – потомок синів Авраама і представник єврейського народу, як ніхто добре знаєш – що таке святі і недоторкані теми. Чому дозволив собі посміятися над тим, що є святим для мене???

Я, Ксенія Клим, журналіст, волонтер, донька українського православного священика. Я даю тобі 24 години на те, щоб ти вибачився перед усіма українцями за свій неприпустимий цинізм!!!

Орест Каракевич: #даю24години

Я, Каракевич Орест Юрійович, лейтенант запасу ЗСУ, на фронті з червня 14 по травень 17 року, поранений, ВИМАГАЮ вибачень у кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Вибачень перед народом України, перед військовими, перед моїми загиблими побратимами за систематичне знущання та висміювання всього, що нам дороге.

За тупі жарти про «х*хлов», які 95 квартал під головуванням Зеленського роками культивував.

За жарти про «ебонітові палички», в той час, як патріотів били на Майдані.

За те, що їздив знімати фільми в РФ під час війни.

За те, що виставляв мою країну на посміховисько й називав привселюдно «порноактрисою» та «шл*хою», в той час, коли на фронті справжні Громадяни вмирали за цю країну.

За риторику про «надо просто прекратить стрелять», в той час, коли мої друзі гинуть від куль і снарядів ворога.

За те, що, можливо, сам того не розуміючи, хочеш знищити мою країну.

ВИБАЧСЯ!