Чому порохобот в ситуації win-win?

Як би прикро не було мамкіним викривателям «порохоботських ботофєрм» і рахувателям «порохоботських зарплат», але саме прихільникі Порошенка в будь-якому варіанті розвитку подій залишаються задоволеними.

Якщо в крисьониша все вийде і він побудує прекрасну, успішну країну, в якій всім буде добре — і порохоботам буде добре також. Бо побудувати країну вибірково, коли 73% буде добре, а 25% — ні — не реально. [доречі — навпаки як раз простіше]. Ну тобто ми отримаєио +25% ЗАДОВОЛЕНИХ людей. Частина яких це визнає, чи не визнає, але користуватись будуть усі.

Якщо ж крисьониш все просре, що насправді найбільш вірогидний сценарій, і такий сценарій може бути як в лайт версії — просто економічний колапс чи дефолт, так і в хард-варіанті (да, це коли нападе), то в будь-якому разі постраждають також ВСІ, але порохоботи хоча б оцим «ми ж вам дібілам казали» зігріються, ну тобто порівняно маленкий привід, щоб бути морально ЗАДОВОЛЕНИМ в порохобота принаймні буде. На відміну від голих, босих та ще й обманутих сектантів крисьониша.

Нібито проста річ, але не всі чомусь розуміють.

Sergii Iesipov