Ну я ж казав, що шоу продовжать, але вже в реалі

Команда Володимира Зеленського думає над «фішками» під час його інавгурації на посаді президенти. Про це розповів сценарист «Слуги народу» Юрій Костюк.

В інтерв’ю «Українській правді» на запитання: «Як ви зараз готуєтеся до інавгурації та коли взагалі вона буде (до 27 травня чи після)?», Костюк відповів: «Поки що не знаємо. Мені здається, що ЦВК має призначати дату інавгурації (насправді Верховна Рада. – Gazeta.ua). А як готуємося – думаємо про «фішечки». Зрозуміло, що є офіційна процедура, яку ми поважаємо».

Команда переможця виборів думає над тим, чи можна вивести нардепів із Верховної Ради до іншого місця на інавгурацію, але для цього треба змінювати регламент.

«Тобто є історичні процедури, які ми повинні поважати і виконувати. А потім – ми ще щось придумаємо. Ми в процесі обговорення, не хочу розкривати всі секрети. Я думаю, що такої інавгурації ще не було. Можу сказати, що щось буде цікаво», — сказав Костюк.

Ілюстрація від Богдан Процишин

А знаєте, нахіба їм фішечки і оце блядське шоу? Щоб нарід веселився, і не згадував про російську агресію і плани Коломойського.