Несамовите нонстопове волаліті

Кароч стоїть собі в Луганській області містечко, героїчно звільнене нашими військами в 2014 році. Містечку цьому дісталось від братерської любові не дуже, так, по околицям побухало, тому традиційно для таких містечок сєпари не перевиховались. Так, пересіділи з рік, побачили що навіть організатори референдумів далі сидять в міськраді, і далі продовжили бути сєпарами. Ну такими, соціалізованними, з тих що постять Дубінского, дивляться Шарія і наярюють на немиту голову Монтян. Ви їх знаєте 😂

В містечку живе один наш воювака. Одружився на місцевій кралі і розпочав повзучу українізацію, що теж є типовим для цієї території. І є в нього сусід — сєпар. Сєпар сприйняв обрання Володимира Зеленського як і решта сєпарів — переможенькою проросійського реваншу, і почав писати воюваці гнєвниє посланія, що мол кінчилась ваша влада, зараз «наші прийдуть» і тапки вам усім, цепниє пси бандєравского рєжиму. Причому сам розпочинати репресії чомусь не хоче, все покладає на загадкових «наших», скотиняка боягузлива.

Кароч якісь невідомі патріоти поволали з цього мамкіного репрессора, запилили фейкову сторінку Зеленського і написали йому в камєнти «шо ти чорт ссикливий гадіш тут, я приїду зараз сам і ноги тобі відірву». Результат на скріні.

Я завжди казав і кажу. Не кожний ідіот — сєпар. Але кожний сєпар — ідіот.

Anton Kolumbet