Шановні інвестори

Сокиряни. На зв’язку ми, ваші найдорожчі друзі, які сподіваються за підсумками цього посту стати для вас ще дорожчими. Це найважливіший пост року після звістки про реєстрацію партії.

Справа в тому, що літак української державності входить в зону підвищеної турбулентності, однієї з найсильніших турбулентностей за довгі роки. Конституційний Суд, укази, вето, все таке.

У будь-якому випадку нас чекають дуже важкі вибори. Всіх чекають важкі вибори, але для нас вони будуть особливо важкими. Тому, що у звичайних партій для перемоги на виборах є багаті папіки з валізами чорної готівки й доступ до великого телевізора. А ми — незвичайна партія. Незвичайна саме тим, що у нас немає грошовитих папіків, чорної готівки й великого телевізора.

Наші інвестори — це ви.

Ми працювали цілий рік на власному героїзмі і вашій самовідданості, завдяки чому зі статусу «якісь маловідомі психи» перейшли у статус політичної партії «о господи, і тут ці психи», а останніми днями так і взагалі «о господи, у цих психів ще й рейтинг є». Ми впоралися, завдяки тому, що в нас осляча впертість поєднується зі зміїною хитрістю і злістю росомахи. Ми висуваємо своїх кандидатів у народні депутати. А головне — ми не зрадили свої принципам, своїй ідеології й готовності стояти у строю, коли всі навколо бігають з партії в партію і шукають, кому б продатися заради прохідного місця в Раду.

Але на вибори потрібні гроші. А в нас немає ніяких інших грошей, крім ваших грошей. Але і грошей ваших у нас теж вже немає.

Математика досить проста. Ми висунули 11 кандидатів. На наклейки, листівки і агіт-намети для них уже витрачено понад 250 тисяч гривень. Для нас це були великі гроші. Власне, майже всі, що є. А попереду набагато більші витрати.

І збирати нові — величезний страшний геморой (інструкція — тут). Адже треба враховувати дуже важливу річ.

НАЗК має можливість, а головне — невгамовне бажання викликати кожного випадкового донатора політичної партії на допит і задавати йому тисячу неприємних питань про життя, бізнес, декларації та інше. Тож, якщо ви не олігарх, у якого є юрслужба, покликана відкушувати бюджетникам з НАЗК голову, у вас, мабуть, будуть проблеми.

АЛЕ. Є іншій шлях

Якщо ви не відчуваєте пекучого бажання вступити в бій з гідрою українського антикорупційного чиновництва, а відчуваєте бажання ПРОСТО ПІДТРИМАТИ громадянську активность ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, АБСОЛЮТНО НІЯК НЕ пов’язану з виборами (НІЯК АБСОЛЮТНО НЕ пов’язану з виборами, ТАК, АБСОЛЮТНО), то ось старий, надійний варіант оплати.

Все, що можна зробити без грошей, на одному тільки особистому героїзмі — вже зроблено. Тепер одного героїзму недостатньо. Проти армії олігархів, оснащеної медійними танками, наші щити і списи не впораються.

Але разом з вами ми є армією.

Вас багато. Тих, хто знає про нас. Тих, хто регулярно читає наші новини. Тих, кому імпонує наша ідеологія. Тих, хто розуміє, що країні потрібні партії без олігархів. Тих, хто хоче не косметичних, а капітальних змін в українській політиці.

Це можливо. Завдяки вам. Відкрийте Приват24 (або інший банкінг, яким користуєтесь) і налаштуйте регулярний платіж для нас.

https://donate.sokyra.party

Якщо ви вже наш донатор, будь ласка, зробіть максимально можливий одноразовий платіж.

https://donate.sokyra.party

Купіть для нас інформаційні патрони, якими ми будемо знищувати ворогів. Листівки. Стікери. Агітаційні куби. Рекламу на ютубі, у фейсбуці та інстаграмі. Все це — гроші. Все це — патрони та снаряди. Все це потрібно нам для того, аби і надалі захищати ваші інтереси.

Ми вміємо це робити. У нас немає роздутих штабів, де найманці-політтехнологі пиляють бюджети та тирять відкати. Ми самі собі політтехнологи. Кожна ваша гривня буде витрачена з максимальною ефективністю і ви традиційно отримаєте звіт.

Якщо ти не будеш сподіватися, що інші донатори впораються без тебе, а всі інші не покладуться на те, що ми впораємося без них, то можливо, у нас є шанс. А перемога — це просто сума шансів, які ти не упустив.

Ваша партія