Пропозиція до нової ВР від D7. Без регістрації та смс.

Там старі люди кажуть, Рінат Лєонідич Гудок спохватився, що всі його політичні проекти спіткала злая доля і вони у Раду не пройшли, тому його муточки-рішалочки нема кому голосувать.

У зв’язку з цим він трясе мошною і пропонує депутатам по 50 тисяч ує за те, щоб вони зібралися для нього у фракцію. За це вони отримають гроші, а також багато лайна на лопаті, тому що якщо бігати від чорта до чорта — погана прикмета, ніхто любити не буде.

Тому у мене зустрічна пропозиція. Набагато вигідніша.

Хлопці! Дівчата! Я пропоную такий план. Ви берете гроші у Ахмєтова за вихід з фракціїї Слуги Народу. Як чесні люди, виходите з фракції Слуги Народу. І створюєте фракцію Демсокири.

Половину грошей віддаєте Швецю, у нас такі правила, виключень немає, самі страждаємо. Це, звичайно, мінус.

Але ж плюси!

По-перше, у вас залишається половина грошей.

По-друге, так вас ненавидять всі, а згідно мого плана вас ненавидять лише Ахмєтов та Зе, а вулиця і фейсбук вас одразу починає любити. Це вам дуже знадобиться через рік, точно кажу.

По-третє, замість Трускавецької школи політики ви отримаєте справжній курс експертної підготовки і постійну підтримку від кращих профільних експертів країни з усіх питань. Тобто ви доволі швидко зрозумієте, чому з інших депутатів усі сміються і навіть самі час від часу зможете з них насміхатися. Це безцінно.

Пропозиція діє обмежений час.

Депутат! Мандат в землю! Невеликими групами здавайтеся Гудименку! В Демсокирі вас чекає любов Бога-Імператора, імунитет від наших тролів, кава і печеньки. А головне — не треба бути нічиїм слугою.

Alex Noinets