ППКС

Я люблю музику.

Дуже мені подобається гугл мьюзік, наприклад; у мене підписка, і я хотів би сказати, що мені діти зробили (щоб я не нудьгував), але ні. Сам зробив і оплачую щомісяця. Там плейлисти роблять («підібране для Вас»). Я не знаю, як у них це виходить, точно там штучний інтелект поколупався, але 19 пісень з 20, які вони мені підсовують — ніби вони підслухали, що я колись в житті ці пісні хвалив. Який-небудь дівчинці, після сексу, під сигарету, році так в 70м, але вони підслухали. І запам’ятали.

Але я не дуже добре вмію в усі ці додатки, і сьогодні з ранку, намагаючись згадати, як зайти в цей гугл мьюзік (щоб слухати, займаючись яблуками і кукурудзою то, що мені там запропонують), я випадково зайшов в розділ «в тренді» на ютубі.

Знаєте, що у нас в тренді? У них, тобто.

«Зеленский в шоке! Портнов возбудил уголовное дело против Порошенко в Панаме и хочет его посадить!» 523 тыс просмотров.

«Зеленский Арестовал Детей и Жену Порошенко в аэропорту! Взял в Заложники семью!» 1,3 млн просмотров.

«Откровения перед побегом — Порошенко дал интервью телеканалу…» — 5,7 млн просмотров.

Пам’ятаете, вони погрожували садити порохоботів? Людей, які просто не хотіли вірити тому, що вони несли з кожної доступної їм праски проти людини, що врятувала Україну? Я, здається, недалеко від них пішов. Я, мабуть, слабкий поц, і мені, напевно, потрібно буде сходити на сповідь найближчим часом.

Тому що я дуже хочу, щоб кожна блядь, що запускає та просуває такі «тренди», колись сіла. Хоча б на хуй, якщо це не дівчинка, звичайно.

Якщо дівчинка, то, будь ласка, на кол. Та й хлопчиків, мабуть, туди ж. А то раптом їм сподобається, на хую-то.

Вибачте.

Віктор Пузанов