Хроніка зливу України

Vadim Tus: Процес «мишебратья» та «давайтєпагаварім» запущено на рівні офіційних органів української влади. Це не просто «троє луганчан» — це чиновник ОДА, депутат та співробітник державного ЗМІ. Всіх вітаю!

@jozefkneht1: Це медійний початок інтеграції ОРДЛО з їх ватажками в Україну. І це лише початок. Нам винесуть всі мізки пропагандою. Головною буде Мосійчук.

Я раніше думав, як нам можуть впарити ОРДЛО разом з російськими військами після 5 років війни. А тепер розумію, як це зроблять. Спочатку будуть такі ходоки, як на відео, які будуть показувати, що в ОРДЛО такі ж люди, як і у нас. Потім підключаться «українські» журналісти, які будуть їздити до ОРДЛО та знімати «звичайних» людей, їх історії. З цих історій буде випливати, що «нас поссорили политики», «нам нечего делить». А головне в цих сюжетах, ви жодного разу не побачите російського військового або танка. Це будуть звичайні господині, які частуватимуть «журналістів» борщем та варениками і українською мовою будуть розповідати про важку долю. Після місяців трьох промивання мізків, нарід сам захоче, щоб цим знедоленим надали особливий статус. Потім проведуть вибори і цілком імовірно, оберуть не польового командира, а якогось майора ФСБ, якого ніхто і ніколи не бачив в очі. Скажуть, що це наш місцевий господарник. І так тихою сапою ми під аплодисменти наріду отримаємо російський анклав.