Нахер з пляжу

Varvara Bernat: Офіційні новини України схожі на зведення з фронту на кшталт «після довгих боїв втратили висоту таку- то». Арешти ветеранів АТО, шмон в Піца Ветерано, обшук у власника Прямого, закупівля расєйської електроенергії в шалених об’ємах — суцільний безлад, біль і ганьба, які годі пережити.

А ще є новини приватні. Від яких теж весело не робиться. А від деяких просто шлячок наглий трафляє.
От ті от всі гаспада зільониє ізбіратєлі, не отримавши 4000$ зарплатні в школі, дочекавшись підвищення тарифів на компослуги, пониження пенсій, проблем з субсидіями і касових апаратів на своїх нелегальних заробітках, вирішили раптом рвонути….в Європу! В ту ж Польщу. Стаять! А якого милого вас сюди?!.. Вам же безвіз і ЄС з НАТО на хліб не намажеш. А сюди можна саме завдяки безвізу, і тут так ненависні вам ЄС і НАТО. Ви ж, пся крев, так противились мові, вірі, армії! А тут треба знати мову, треба поважати віру і утримувати полатками армію, інакше вилетите бєлим лєбєдєм з відміткою в паспорті про депортацію. Ви ж, сучідіти, так були проти Супрун з її медреформою, а претесь сюди, щоб мати доступ до тої медицини, яку саме намагалась впровадити в Україні Супрун. Вам, недоумкам, у всіх бідах, котрі звалились на плечі моєї України, завдяки вашому тупому вибору, далі винен Порошенко. Чого ви претесь в країну, в котрій ПП поважають, а ЗЕ називають не інакше, як паяц???

Часом заходжу в групи типа «наши в горадє», бачу як плачуться сердешні, що їм в картах побиту відмовляють, перевірки влаштовують, айайай, шо дєлать, как страшна жить. Людям, які чесно працюють, сплачують податки, знають мову, а відповідно можуть грамотно заповнити всі анкети, ніхто не відмовляє. А тупому поголов’ю мало відмови. Треба гнати всраною мітлою геть з держави, щоб летіли аж в залісся. Там прастори, там їзик, там нема і ніколи не буде ні ЄС, ні НАТО, ні Порошенка. Там мова вкрадена, віра вигадана, а армія — орда.

Так що, гаспада зєльониє ізбіратєлі, нафікспляжа в запарєбрік, нічого зі своїм свиним рилом лізти в європейські країни. Вам тут не раді. РррррГав!..