Не зупиняйтесь

Ми у ДемСокирі не любимо тягнути кота за хвіст чи говорити «давайте після свят». Ми вміємо діяти та одразу включатись в роботу.

Буквально два тижні тому ми відкрили перший закордоний клуб прихильників «Демократичної Сокири» у Берліні. А вже завтра ми робимо в Берліні першу акцію, що стосується української проблеми.

Ця проблема — Голодомор, а точніше небажання визнавати його геноцидом. Річ у тім, що Auswärtiges Amt (це німецьке МЗС) нещодавно вирішило порадити Петиційному комітету Бундестагу не визнавати Голодомор геноцидом українського народу.

Але, шановні німецькі політики, так не буде. Ми з цим не згодні. Не згодні тисячі українців, які підписували петицію та ділились нею з друзями. Не згодна Франція, США, Бельгія, Португалія та ще десятки країн по всьому світу.

Ми категорично закликаємо всіх українців Берліну прийти завтра, 23 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, під Auswärtiges Amt. Там пройде виставка робіт, які покажуть вам, що голод був штучним та спрямованим супроти українського народу. У 1932-1933 роках радянська система знищила 3,9 мільйони українців, і ми прагнемо, щоб злочинці мали своє заслужене місце в історії.

Субота, 23 листопада, 12:00.
Werderscher Markt 1, 10117 Berlin, Deutschland