Колись ця історія стане легендою

Легенда стане міфом. А міф стане пральним порошком.

Отже.

Жили-були депутати Чернівецької міської ради в кількості 42 штуки. І 31 жовтня 2019 року божого ці депутати Чернівецької міської ради підтримали петицію про заборону проведення будь-яких ЛГБТ заходів на території міста. Біс його знає, що вони хотіли цим сказати суспільству. Можливо, позаздрили президенту, який порушує конституцію хіба не щодня, і захотіли також підтертися основним законом. Можливо, хотіли отримати трошки голосів консервативних громадян на майбутніх виборах. А може, передивилися російські ток-шоу і дійсно налякалися атаки сексапільних лесбійок у латексі – це вже не нам знати.

Ми вирішили, що занадто любимо Чернівці, щоб втрачати їх на культурній мапі Європи та віддавати на поталу мракобісному Середньовіччю. А заодно врятувати місто і країну від позовів про захист прав людини в усі можливі інстанції галактики Чумацький Шлях. Ми відкрили календар, подумали та вирішили зробити от що.

Ми відправили 365 повідомлень до Чернівецької міської ради на проведення різноманітних ЛГБТ заходів. Саме так, на рік вперед. Різних заходів. На кожен день. Поштові витрати на суму близько 5 000 грн профінансував особисто Олександр Нойнець. Тепер ви знаєте, хто в Україні дає гранти на всі ці гейпрайди, і це не Сорос.

Ми можемо лише уявити, із якими емоціями влада Чернівців буде очікувати «зліт ЛГБТ бджолярів», «громадський ЛГБТ диктант до Дня грамотності», акцію «Синє море, блакитна хвиля» – вуличну виставку ЛГБТ- художників-мариністів» та «шоу екстремального водіння ЛГБТ: “Керую краще натурала”. Та ще 361 подію, кожна з яких сама по собі діамант креативу та свавілля фантазії. Які з цих акцій будуть проведені, а які ні, – чернівецькі гомофоби дізнаються постфактум. Але зазначимо, що ключові локації частини дійств – це міськрада, приймальні нардепів, офіси політичних партій та інші осередки любителів поутискати права людини.

І головне. Нізащо, за жодних обставин не викладайте геолокації акцій на карті Чернівців. Не робіть цього. Навіть не намагайтеся. Інакше його прочитають з космосу і дізнаються все, що ми думаємо про порушення прав людини в Чернівцях. А заодно й в інших містах України. Впертості та запалу нам вистачить. Просто не робіть цього. Ми вас попередили.

Лайк-репіст :)

Демократична Сокира