Про акції 8 грудня. Чому треба бути і на Майдані і на Банковій.

1. Рух Опору Капітуляції бере участь у Віче на 13.00 і вітає заяву парламентської опозиції до якої приєднався своїм підписом. Ми закликали до цього від першої нашої акції проти капітуляції, ще з літа. Від нас буде виступ. Єдність це важливо.

2. О 19.00 на Банковій буде цілодобова акція народного контролю. Акція анонсована 15 листопада. До оргкомітету акції запрошені усі проукраїнські сили. І практично ВСІ брали участь у цьому оргкомітеті протягом останніх тижнів.

3. Немає жодного «майдану без політиків». На УСІХ великих акціях РОК виступали представники політичних сил. Ми провели Форум національної гідності. Де відверто разом партійними представниками обговорили принципи взаємодії. Шкода, що дехто самоізолював себе від цього й тепер поширює дурниці.

4. О 19.00 будуть виступати і політики теж. Це нормально. Більше того будуть встановлені намети-штаби партій, які підтримали акцію.

5. Обидві акції є важливі по своєму. Віче показує єдність українських сил парламентських і позапарламентських. Варта на Банковій демонструє нашу готовність до дії.

6. Акція на Банковій матиме попереджувальний характер. Вона є мирною, але повною рішучості до реального протесту. В програмі акції окрім політичних виступів заплановано роботу медіа центру де виступатимуть експерти, політики, активісти, телемости з діаспорою тощо. Також буде ректорів та мистецька програма. Менше вірте шустеру та зеленим телеканалам.

7. 9 грудня ми всі разом почуємо результати зустрічі і приймемо СПІЛЬНО рішення щодо наших дій. Червоні лінії всім відомі.

8. Запрошуємо усі українські сили до координації щодо акції на Банковій. Більшість є на зв’язку і спільно працює задля успіху акції. Той, хто шукає зраду там де її нема і поширює ахінею, що РОК це «майдан без політиків» працює так само на розкол, як і активісти, що шарахаються від слова партія.

9. Має бути баланс і взаємоповага. І чітке усвідомлення важливості моменту. Тут не до рейтингів та лампасів. Це стосується всіх сторін. В тому числі і РОК. Якщо щось не так то поправляйте.

10. Всі непорозуміння це бойове злагодження. Пропоную УСІМ відкинути емоції на бік і разом працювати на перемогу української справи.

Чекаємо всіх і о 13.00 на Майдані і о 19.00 на Банковій. Не сваріться між собою. Ворог у нас один — Москва.

Андрій Левус