Звернення демократичної сокири до українців США

Ми звертаємось до українських американців. Якщо ви зірково-смугастий патріот чи патріотка України або ж маєте друзів у США, яким небайдужа Батьківщина, УВАГА і навіть WARNING. Зараз ми розповімо, як допомогти в боротьбі з одним нахабним олігархом.

Наша партія вже давно стала на путь боротьби з цими створіннями. Щоб не перераховувати всі віхи цього процесу, просто спитайте як там справи у Дмитра Фірташа. Зараз же наша ціль – Ігор Валерійович Коломойський. Він – загроза банківській системі, він бенефіціар багатьох політичних груп, він прямо пропонує укласти союз з Росією. Таким як він місце у в’язниці, чого й ми разом з вами досягнемо.

І так, до діла, наші заокеанські друзі. Усім відомо, що українська діаспора надзвичайно активна – як політично, так і соціально. І не раз це демонструвала. Діаспора може використовувати різні інструменти впливу демократичного суспільства на представників влади: від волевиявлення до петицій. Ми ж пропонуємо почати зі звичайнісіньких листів чи звернень.

Є у нас, наприклад, Ігор Коломойський, якому потрібно насипати трохи солі на хвіст. І є сенатор вашого штату – людина, яка повинна захищати інтереси своїх виборців, представник народу в американському парламенті. Ви, як громадянин своєї країни з легкістю можете написати листа своєму сенатору із, наприклад, проханням спільно з прокурором штату перевірити діяльність Коломойського. Прекрасно, правда? А якщо таких листів буде тисяча з кожного штату?

Можна піти далі. Піти хоча б у приймальню до сенатора та поговорити з ним особисто. Переконати, що Коломойський це зло, і вам як корінному українцю, боляче дивитись як олігарх грабує Батьківщину. «Прошу вас ініціювати розслідування, підняти питання, озвучити проблему на комітеті» і т.д. А ще краще спільно з сенатором працювати над тим, щоб посадити Коломойського: готувати тези, шукати докази…

До речі, про комітети. Нас цікавлять два – комітет з питань судової влади та комітет з питань розвідки. Якщо апелювати саме до них – шанс зробити Коломойському неприємно дуже виростає.

Є ще українські кокуси – своєрідні фракції, які працюють над однією проблемою. Існують українські кокуси в конгресі та сенаті, і вони добряче допомогли України у війні з Росією. І якщо ви вийшли на політиків з українських кокусів, ви надзвичайний молодець.

І наостанок прокурори. Вони у США працюють, на відміну від українських. Прокурор є в кожному окрузі кожного штату, і ви люб’язно можете написати йому листа про злого дядька Коломойського.

Підсумуємо: у нас (точніше, у вас) є сенатори, конгресмени, комітети, кокуси та прокурори. Усі ці люди чи органи – ваш інструмент впливу на американську політику. У нашому випадку щодо Ігоря Коломойського. Наша ціль – звернути увагу керівництва США на дії олігарха із майбутнім судовим вироком. Більше листів чи звернень, більше ознайомлених з проблемою представників влади – менше шансів у Коломойського далі грабувати України.

Але як це, до біса, зробити? На нашому сайті ми розміщуємо ДУЖЕ детальну інструкцію. З усіма прикладами, іменами сенаторів/конгресменів, сайтами, де можна знайти всю необхідну інформацію. Написати лист конгресмену чи прокурору – 10 хвилин вашого часу, але вжарити Коломойського – це безцінно. Ось посилання: https://sokyra.party/ua/help-ukraine

І ДУЖЕ ВАЖЛИВО: якщо ви українець у США і готові разом з нами штормити Коломойського, а потім і іншу наволоч, ПОСТАВТЕ + В КОМЕНТАРЯХ, і наша людина сконтактує з вами, щоб відповідати на ваші можливі запитання і отримувати зворотній зв‘язок.

Американське правосуддя це вам не Баришівська юридична академія, занести грошей не вийде. Але щоб усе запрацювало і Коломойський присів надовго, нам потрібні ви. Нам потрібні американські українці, представники діаспори, активні та свідомі люди, яким небайдужа Україна. Нам потрібні українці, які мають родичів чи друзів за океаном. Нам потрібні репости, тисячі репостів, десятки тисяч репостів. Поширюйте, бийте в дзвони, розповідайте друзям у США, присилайте їм цей пост, тегайте їх у коментарях – і ваш день пройде не марно. СТАВТЕ ПЛЮС У КОМЕНТАРЯХ, якщо живете в США та готові допомогти нам у боротьбі – і гра почалась

Поїхали!