«Зламав систему», блять

Під валом критичних публікацій в соцмережах та ЗМІ, міністр економіки Тимофій «я дебіл» Милованов був змушений визнати катастрофічні процеси у промисловості України.

Що ми взнали з цього повідомлення міністра.

1. Милованов не вважає системним фактором дії «ЗекоМанди». Він не здатен провести пряму паралель між «півроку як до влади прийшов Зеленський» і «півроку як почалась криза в економіці». Хіба ж можуть бути якось пов’язані ці речі? То просто співпадіння!

2. Милованов не вказує на помилки Зеленського-Баканова-Гончарука, наприклад «не можна кошмарити великих платників податків, типу Криворіжсталі або тютюнових гігантів». Замість визнання помилок він переводить стрілки на «нестачу попиту», а це фактор зовнішній, отже вдіяти нічого не можна.

3. Милованов не хоче згадувати, що гривня різко зміцнилась на 20% не сама по собі, а завдяки ідіотській кредитній політиці кабміну. Що не менш різко знизило рентабельність експортерів — які тепер змушені скорочувати обсяги виробництва. І це напередодні світової економічної кризи.

4. Милованов не бачить проблеми у тому, що преференції надаються одному олігарху, а весь інший бізнес мусить сплачувати за нього. На думку Милованова нерівні умови для бізнесу не є причиною його втечі в країни, де немає Коломойського.

Милованов змушений брехати, бо він частина ЗекоМанди, а отже він також є причиною проблеми. Тому він може обіцяти створювати штаби, писати меморандуми, але допоки він не може називати речі своїми іменами — системну проблему не буде вирішено. Все, що вони можуть — продовжувати доїти бізнес, бо грошей для баби Бені і зелохторату треба багато і учора.

І ось вам свіженький доказ :)

Є гроші — давай сюди. Не інвестуй у видобуток газу або модернізацію ГТС, а віддай ЗекоМанді, бо ситуація з бюджетом ще більш катастрофічна, ніж з промисловістю.