Хроніки зеленого пиздецю

1. Верховна Рада проголосувала за скандальний законопроєкт №1210 про внесення змін до Податкового кодексу, які передбачають підвищення ренти на видобуток залізної руди, збільшення ставок акцизу на сигарети, введення плану дій BEPS з протидії ухиленню від сплати податків.

2. Голова парламентського комітету з питань соцполітики Галина Третьякова заявила, що підвищення пенсійного віку — невідворотний процес, за її словами, вирівняти солідарний рівень пенсій можна тільки шляхом збільшення пенсійного віку.

3. Долги по выплатам льгот и субсидий образовались в 19 областях на сумму 14,6 млн грн.
По данным пресс-службы, есть угроза, что эта задолженность не будет погашена, поскольку в законе о государственном бюджете на 2020 год предоставление субвенции местным бюджетам не предусмотрено.

4. Зеленський підписав указ, згідно якого вирішувати, хто потрапить до Ради громадського контролю ДБР буде конкурсна комісія, яку створює … ДБР 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Спочатку імітація демократії — електронне голосування.
Потім 30 фіналістів мають написати якесь есе за 90 хвилин 😳😳😳
А після есе 30 фіналістів ідуть на якусь співбесіду до конкурсної комісії, яка на власний розсуд «за результатами есе та співбесіди» вирішує, хто ті 15 із 30 стануть членами Ради громадськооо контролю при ДБР.
Ще раз!!!! Ви можете собі голосувати, скільки влізе, а з 30 фіналістів конкурсна комісія ДБР обере собі зручних кандидатів, які потім і сформують третину Дисциплінарної комісії. Тобто ДБР саме буде обирати тих, хто його і контролює.
До такого маразму навіть Роман Труба не додумався.

5. Школярів починають призивати в армію. Намазуй. Те.

6. На 1+1 вважають, що українська мова — це мова для комедій.
«Найти тональность украинского языка, чтобы зритель его воспринимал, достаточно непросто», — пояснює продюсерка серіалів та фільмів телеканалу Олена Єремєєва.
Тому всі 7 мелодрам на 2020 рік на 1+1 зняли російською.

Ну що ви хотіли: це смєшной язик, поржать — хорошо, а што-то сєрьйозноє на ньом дєлать нєльзя. Тімболєє што русскіє братья ніпаймут нічего.

Саме така логіка у російських покидьків, що прийшли вбивати українців. І саме така логіка на 1+1.
Ось чому на цьому каналі українці зображені виключно в образі дебілкуватих ідіотів, у котрих капає слина з рота.

Трансляція цього образу в голову українців вигідна каналу Коломойського, оскільки те, що ми бачимо, те ми і відтворюємо. Цю просту істину вкотре довів експеримент з мельканням клоунської харі у ролі президента. Спочатку вона засіла в головах в населення, а потім вискочила із екрану в реальність.

Ось таке треба, щоб було в головах українців, цій публіці. Тоді можна буде годувати здебілізованому населенню блокчейни, кейси і діджіталізацію, головний фокусник кожен вечір буде діставати кролика з циліндра, а в цей час його ушлі подільники будуть вичищати кишені остолопам, які чекають, що всьо у нєго получітса.

ТВ і мова — це зброя. Ця зброя має бути в руках українців. Але зараз вона в руках ворогів. Бо мудрий народ захотів хоть поржать замість армії, мови і віри.
рЖітє.

Джон Сміт