Багатокроківочка від Єрмака

Наше бажання сьогодні провести місцеві вибори по всій Україні, включно з окремими районами Донецької та Луганської областей в жовтні 2020 року. Хотілося б і на території Криму. Але зробити це без елементарних політичних умов неможливо для нас. Особливо, коли Росія інформує, що на Донбасі було видано 125 тисяч російських паспортів. Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані всім світом легітимними», — зазначив він.

RBC.ua

Нащо він таке каже?

По-перше, щоб заспокоїти патріотів, бо вже заїбали критикою в соцмережах, чим обвалили Бубочці рейтинг і ерекцію. І це діє — я вже побачив схвальні вигуки порохоботів «якщо Зе зуміє це зробити — я визнаю його найвеличнішим!».

По-друге, щоб знов усіх обдурити. Зверніть увагу — віслюк Єрмака нічого не каже про повернення Криму в Україну, жодного натяку. Тому що такого у них навіть в планах немає. Отже, далі два варіанти:

а) Гаслами про «вибори в Криму» пригнічується спротив патріотів, а напередодні виборів Путін повідомляє, що в Криму виборів не буде. Зеленський розводиnm руками «ну не вийшло», і проводити вибори в окупованому ОРДЛО — без деокупації, виведення військ, передачі кордону під контроль України і т.д. Тобто Крим — це просто «замануха», щоб ніхто в Україні не заважав проведенню місцевих виборів в ОРДЛО за кремлівським сценарієм.

б) Разом з місцевими виборами проводять і довибори в Верховну Раду — ще є досить часу, щоб додати цю умову. Вибори проходять і в Криму також — фантастика, але уявімо що Путін приймає участь у цій постановці. Крим після цього залишається окупованим, а Україна отримує в Раді 27 представників окупованих територій — по суті представників Росії. Чим підсилює зелену проросійську більшість, яка останнім часом трохи втратила єдність.

Обидва варіанти — продовження ліквідації української державності.

А, ще звісно є таке пояснення: наш «найвеличніший» остаточно поїхав кукухою і втратив здатність об’єктивно оцінювати свої можливості. Цю версію теж не можна відкидати.

Добавить комментарий