Закохані злодії

29 лютого — Київ — презентація нового альбому Kozak System.

Віртуози української рок-сцени презентують новий альбом “Закохані злодії”! Для тисяч відданих фанатів Kozak System готують наймасштабніший “сольник” за всю історію існування команди.

Драйв, емоції, яскраве шоу та неперевершена енергетика найкрутішого вітчизняного бенду — цей вечір ти запам’ятаєш надовго.

Kozak System — це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені. Різнобарв’я репертуару хлопців вражає — вони не обмежуються якимись стильовими чи жанровими рамками. У творчості “козаків” є все і навіть більше: від потужного панк-року — до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу — до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків — до патріотичних військових гімнів…

29 лютого Kozak System презентують на великій сцені свою нову роботу. П’ята за рахунком платівка обіцяє продовжити традицію багаторічного музичного експерименту гурту.

Kozak System — бенд, що постійно гастролює по європейських та світових музичних фестивалях, де презентує реально українську музику. Коли дивишся на них, слухаєш їх пісні, вистрибуєш на їх концертах, то однозначно розумієш, що це оте НАШЕ, чим варто пишатися.


посилання на ютуб

За час існування гурту хлопці відвідали з концертами більше 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їх концертними маршрутами вдзовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під “Не Моя”?


посилання на ютуб

Першими почути нову платівку “козаків” поталанить столиці 29 лютого 2020 року. Будуть сидячі місця, але навряд хтось буде сидіти, адже на концертах Kozak System по-справжньому шалена енергетика.

Квитки придбати можна тут.