Ось ваші «тітушки»

Перші камені полетіли в автобуси ще на під’їзді до Нових Санжар, у селі Руденківка. Натовп намагався зупинити колону на залізничному переїзді за 7 км від санаторію «Нові Санжари». Саме в Руденківці було знято відео, на якому кілька жінок закидають автобус камінням, а ще одна кричить поліцейському «Шоб твої діти нахуй заболіли!»

Через Руденківку автобуси змушені були їхати через протести і перекриту дорогу в самих Нових Санжарах.

Голова сільради Сергій Головко впізнав жінок. «Ці дві жінки, скажу так, від них можна було цього очікувати. Та, що в бежевому пальто, мати п’ятьох дітей. Любить писати листи президенту, в яких описує, яка вона бідна і нещасна. У другої двоє дітєй», — розповів він.

Жінка, яка на відео в синьому пальто, вже приходила в сільраду за характеристикою для поліції, вибачалася і каялася. «Питаю, навіщо це робили. Вона каже, що не знає. Можливо, той ажіотаж, атмосфера вседозволеності», — додає Головко.

Багатодітну матір сільський голова після сутичок ще не бачив. Місцева поліція від коментарів відмовилася. Повідомили тільки, що відео вже долучили до матеріалів кримінальної справи.

джерело

Добавить комментарий