В Україні зафіксовано смерть людини від коронавірусу

71–річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. Про це повідомляє МОЗ України в офіційному телеграм-каналі.

«Під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. МОЗ України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику. Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками», – йдеться в повідомленні.

За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи:

  • у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%.
  • Для 40-49-річних – відповідно 0,3%;
  • для 50-59-річних – 1,3%;
  • для 60-69-річних – 3,4%,
  • для 70-79-річних – 7,8%.
  • У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%.

Нагадаємо, померла жінка напередодні повернулася з Польщі. Відомо, що із симптомами хвороби вона відвідувала церкву. Наразі ізолювали 22 людей, які контактували з нею. Від сьогодні у місті Радомишль запроваджують надзвичайну ситуацію.

Нині в Україні є ще підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Окрім жінки з Житомирщини, хворобу виявили у двох чоловіків із Чернівців, одна людина у Кременчуці під підозрою.

джерело

Добавить комментарий