Політична партія «Демократична Сокира» запрошує до спільної боротьби з зомбі-апокаліпсисом!

Перед країною і її громадянами постала нелегка задача: відмовитися від комфорту, обмежити своє соціальне життя, дотримуватися суворих правил, познайомитися з дружиною на третьому році спільного проживання. А ще осягнути неготовність державних апаратів виконувати свої прямі функції, повний хаос з впровадженням карантинного режиму і головне – відсутність можливості отримати ті послуги, які роблять життя в період становлення диктатури бодай трохи приємнішим.

Саме в такі моменти прокидається свідомість українського народу, який бажає допомогти неньці та один одному і заодно заробити на ближньому.

Йдучи на зустріч побажанням дрібної буржуазії, ваша улюблена партія запускає соціально-економічний проєкт «Свій до Свого по Своє»!

Все елементарно і просто. Ви можете надати якусь послугу в домашніх умовах або на виїзді? Ми допоможемо вам знайти спраглого ваших послуг клієнта, налаштувати з ним зв’язок, а по тому настає мир, злагода і повний праволібералізм. Ваша вантажна Газєлька, пєрфоратор з уровнєм, манікюрний набір та вміння мити вікна нарешті перетворюються в цінний ресурс в умовах неофеодалізму!

Повторюємо ще раз і стисло: ви заявляєте про свої вміння і можливості, а ми допомагаємо вам шукати користувачів на ці вміння і можливості.

Для початку заповніть анкету за цим посиланням ті, хто готовий надавати послуги. Там потрібно залишити свою контактну інформацію та зазначити послугу, яку ви можете надавати. Якщо такої немає в нашому переліку, її можна дописати самостійно.

Отримавши від вас інформацію, ми створимо базу, проаналізуємо і перейдемо до другого етапу – пошук тих, хто потребує тих чи інших ваших послуг. Та налаштування зв’язку між вами.

Наступним етапом, ми плануємо лише спостерігати як всі довкола стають щасливішими, бо одні можуть отримати послугу, а інші заробити трішки грошенят. І це все між своїми, майже рідними, праволіберальними людьми.

Спрямуємо фінансові потоки один до одного або загинемо в боротьбі за них!

Добавить комментарий