Дурак та дороги

Оскільки Президент традиційно не зміг оминути тему доріг, тоді прокоментую це і я, на правах колишнього.

Отже:

— «ми збудуємо в 9 разів більше доріг у 2020 році».

Незрозуміло, що мав на увазі президент. Жодної нової дороги вони не будують, окрім окремих ділянок Київ-Дніпро, які ще ми почали, а все інше — ремонт. В 2018-19 рр було відремонтовано близько 4000 км щороку. В 2020 обіцяють 4200 км!

Чи це в онлайн школі математики підказали, що 4 200 більше від 4000 у 9 разів? Ну, восени порахуємо точно, бо на початку року обіцяли зробити 6500 км, зараз — вже впало до 4200, а наразі ремонтують лише наче 2600 км…

— президент киває на мерів міст, що вони погано будують місцеві дороги. Прошу пояснити пану президенту, що місцеві дороги — це недержавні шляхи нижчих категорій в рамках області і відповідають за їх стан облдержадміністрації, яким для цього передається 35% Дорожного фонду. Тому, коли немає доріг в області — це теж винуватий президент і його «намісник» — керівник облдержадміністрації.

А мери міст відповідають за комунальні дороги! До речі, населені пункти теж мають право отримати до 20% від 35% Дорожного фонду, але це довго і нудно пояснювати.

— президент обіцяють відремонтувати частину доріг державного значення, а саме 24 000 км до 2024 року. Ми затвердили програму розвитку доріг державного значення до 2022 р і територіальних — до 2023 р, згідно з якою мало бути відбудовано 47 000 км доріг. Для чого Зеленському зараз будувати менше і довше — не зрозуміло. Можливо, тому що дорожче?

— обіцянка президента про додаткових 3 млрд доларів на ремонт мостів — звучить красиво і благородно.

Але є багато але…

Якщо в тебе 169 000 км доріг, то ремонт 4 200 км ніхто не помітить.

У нас більше 16 000 мостів, з яких більше половини в аварійному стані. 70 млрд грн на 5 років на них — це трошки більше ніж нічого. Лише Запорізький міст коштуватиме платникам податків понад 11 млрд грн.

І цілком символічно, що в ті хвилини, коли президент просторікував про «Велике будівництво», на його рідній Дніпропетровщині впав міст, який пов’язує дорогу державного значення з його рідним Кривим Рогом. Поки відремонтують, доведеться довго їздити в об’їзд.

Про дороги можна ще багато писати: чому не стало дешевшим будівництво, якщо бітум подешевшав і корупція відсутня, чому відсутній ваговий контроль (від перегрузу, до речі, падають мости і нищаться одразу новозбудовані дороги), куди подівся незалежний контроль якості, чому заблоковано тендерів на 11 млрд грн і ким, що відбувається з гарантіями на збудовані дороги, чи готові нові тендери і чому не перейти на довгопланову стратегію будівництва: в першому році проводиш тендер, в наступному мобілізація і початок роботи (тоді буде реальна конкуренція на торгах, а не як зараз: де завод — там і будую), що реально робиться з кадровими призначеннями на місцях, ну і ще багато інших питань.

Це добре, що президент втручається, а Кубраков старається, але якщо ми називаємо будівництво великим, то воно таким і має бути.

Або всі працюють, або потім нічого з того не буде…

Volodymyr Omelyan

Добавить комментарий