Якщо ̶г̶о̶р̶а̶ держава не йде назустріч бізнесу, бізнес впорається сам

Кредитна допомога для бізнесу від держави на час карантинної кризи надійшла у вигляді великого НІ.УЯ. Але ми маємо робити те, що в наших силах. Тому що бізнесу зараз зле.

Минулого місяця ДемСокира запустила соціально-економічний проєкт «Свій до свого по своє», метою якого було знайти однодумців і обмінюватися з ними грошима та послугами, не вмерши таким чином з голоду. На першому етапі ми зібрали заявки від 397 людей, які вже зараз знаходять заробіток та послуги на платформі CHIQCHAQ.

Продовжуючи традиції проєкту «Свій до свого по своє», засновник інвестиційного сервісу FinStream Сергій Позняк пропонує фінансування бізнесу. Адже розпіарена державна програма кредитування «5-7-9» померла, так і не народившись. Звісно, можна подякувати державним мужам за таку ініціативу, але бізнес не рятують мертвонароджені проєкти.

У чому суть програми від Сергія Позняка? Власники бізнесу з-поміж великої праволіберальної спільноти наших прихильників можуть отримати фінансування своїх проектів через інвестиційний сервіс FinStream.

Зараз кожна програма кредитування розраховується індивідуально.

Для донорів і прихильників «ДемСокири», які звернулись за допомогою в проєкт «Свій до свого по своє» діють спецумови, а саме:

лояльність при розгляді проєктів;
підвищене наповнення (80% від вартості активів);
10% знижка на ставку, яка буде визначена комітетом FinStream;
розгляд заявок за спрощеною процедурою впродовж 48 годин.

За всіма питаннями щодо цієї програми кредитування МСБ звертайтесь до координатора проєкту «ССС» — Діжечко Максима — за телефоном +380981594631 або на email: Dizhechco@gmail.com

❗ Важлива інформація. «Демократична Сокира» не надає фінансування і відповідно не стає стороною у подальших відносинах між представниками бізнесу та інвестиційного сервісу FinStream. Цей допис опубліковано виключно з метою інформування представників малого бізнесу щодо можливості отримання кредитування в рамках проєкту «Свій до свого по своє».

Поширюйте інформацію про проєкт серед своїх друзів і знайомих, які займаються бізнесом. Тегайте в коментах підприємців, яким цей проєкт потрібен. Розкажіть про цю програму ближньому. Хто знає, може саме цей врятований малий бізнес пізніше врятує країну!

Демократична Сокира