Чому Портнов досі не сидить?

Таке питання тепер можна ставити Зеленському кожен день. Бо центр «Миротворець» опублікував дві частини свого розслідування, з яких прямо витікає, що Портнов працював на російскі спецслужби.

Отже:

З першої частини розповіді про зрадника України «Казбека Рашидовича» (Портнова) ви дізнаєтеся, якими e-mail він користувався для зв’язку зі злочинцями в Кремлі.

В другій частині прочитаєте, як закрита інформація з одного з Державних правоохоронних органів України завдяки А.Портнову і членам його агентурної мережі надходила в Кремль.

Стаття 111. Державна зрада
Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, — карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Victor Mysliwiec

Добавить комментарий