Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову (с) Ліна Костенко

Тут днями Максим Бужанський, в перерві між мастурбацією на Сталіна та складанням списку радянських пам’ятників, які знесли укрофашисти, вирішив наїхати на українську мову.

Законопроєкт Бужанського пропонував перенести перехід на українську мову навчання для російськомовних шкіл — з вересня 2020 року 80% усіх уроків мали проводитись державною мовою. Але депутат хотів, щоб це розпочалось аж з вересня 2023 року.

Не знаємо точно, що керувало Максимом Бужанським, коли він просував свій законопроєкт:
— кремлівська рука в сраці?
— чи може образа через те, що Конституційний Суд водить по губах проросійських політиків під час розгляду конституційності Закону про мову?
— або ж глибока туга за Радянським Союзом?

Тим не менш, спроба цього недодепутата нашкодити була швидко нейтралізована. За день до початку анонсованої акції, слуги народу зняли з розгляду законопроєкт Бужанського. Однак на акцію ми все-таки пішли, щоб показати, скільком українцям не подобається цей депутат, а також те гімно, яке він пропонує голосувати. Його ініціатива тричі не проходила профільний комітет, міністерство фінансів та міністерство освіти та науки були також були проти, але ватного Максима це не зупиняло.

Проте, наразі зупинило — закон не розглядали. І велика заслуга в цьому ваша — тих простих українців, які сьогодні зранку стояли з нами під Верховною Радою. Ми все ж іще трішки віримо, що у Слуг таки вистачить клепки більше ніяким чином не чіпати закон про мову. Ми дякуємо всім, хто приєднався до акції. Можливо, велика частина знайде себе на наших фото.

Стати донором добра і антирадянщини.