Різниця є

А тепер у зелених опініон, простигосподи, мейкерів збурилося цунамі — «А що ваш Порошенко кращим був?». Зокрема, йдеться про те, що у 2015 році Порох теж оголошував режим припинення вогню.

Але, як то йдеться у одному відомому анекдоті, є нюанс.

Диви, продажний green cattle, яка xyйня:

1. Порох оголошував режим припинення вогню, знаючи, що росія (а він не боявся називати росію ворогом, на відміну від сцикливого артикля), не буде виконувати рівно ніхуя. Це був дипломатичний жест для західної антипутінської коаліції — дивіться, Україна готова до мирної реінтеграції Донбасу, але, на жаль, агресор продовжує ескалацію.

2. Враховуючи фактор російської генетичної підлості, Порох лишав нашим військам право на вогонь у відповідь.

3. Права на розвідку і контр-снайперські операції взагалі ніхто не забирав. Наші коптери літали, наші хлопчики стріляли. І українські реби за спиною наших ніхто не ставив (блядь, який тільки сюр).

4. Будь-який обстріл з боку окупантів припинявся дуже потужним вогнем зі сторони ЗСУ, про що я з насолодою читав на сепарських ресурсах — там таке виття і стогін стояли, що аж тиск вирівнювався.

Так от.

Те, що зараз творить режим зеленського — це не перемир’я. Це стриножування власної армії і відверта капітуляція. Уже не спідтишка, не поволеньки, а пряма і цілеспрямована.

На жаль. На превеликий жаль(((

Ярослав Матюшин