Бо ми не вважаємо проукраїнські сили «політичними ворогами»

Сумські осередки партій «ЄC», «Демократична сокира», «Народний рух» і «За Україну» підписали меморандум про об’єднання перед місцевими виборами.

Політичні сили оголосили про об’єднання своїх зусиль із метою формування єдиного списку кандидатів для участі у місцевих виборах 2020 року. Також партії оголосили про висунення єдиного кандидата на посаду міського голови Сум.

На брифінгу з нагоди підписання Меморандуму народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Ростислав Павленко зауважив, що партія виступила із закликом до всіх демократичних проєвропейських сил координувати свої дії, об’єднувати зусилля для того, щоб протистояти головним загрозам, які зараз є для України.

«Одна загроза – це те, що сили реваншу, «Опозиційна платформа – За життя», інші уламки колишньої «Партії регіонів», тобто політичні сили, які довели до того, що Україна виявилася практично беззахисною перед російською агресією, довели до того, що вся країна мала об’єднуватися для захисту від російської агресії, – зараз знову рвуться до влади. Використовують те, що люди розчаровані у правлінні «слуг народу», шукають альтернатив. І саме реваншисти намагаються такою альтернативою стати», – зауважив депутат.

Він також наголосив, що нинішня владна команда за рік показала свою некомпетентність, нездатність впоратися із тими викликами, які стоять перед країною, багато в чому сама спричинює ці виклики, і зараз чіпляється за владу, намагається будь-що її втримати.

джерело

До речі, партія Зеленського «Слуга народу» після виборів має намір співпрацювати з ОПЗЖ – про це повідомляє «Бабель» із посиланням на власне джерело у «Слузі народу».

Добавить комментарий