Так, це та сама «червона лінія»

Сьогодні на сайті Офісу Президента України з‘явилося повідомлення про засідання Тристоронньої контактної групи, яке прийняло рішення про «спільне інспектування в районі населеного пункту Шуми».

Зважаючи на певні особливості працівників Офісу Президента та їхніх керівників, це «спільне інспектування» може бути процесом інспектування позицій українськими представниками разом із представниками ОБСЄ, але ніяк не менша вірогідність іншого варіанту – «спільного інспектування» разом із бойовиками терористичних проросійських організацій «ДНР» та «ЛНР». І це межа. Межа, яку не можна перетинати. Межа, до якої не можна навіть наближатись.

У разі, якщо інформацію про «спільне інспектування» не буде спростовано, «Демократична Сокира» пропонує дружнім проукраїнським силам завтра увечорі здійснити «спільне інспектування» під резиденцією Володимира Зеленського у Конча-Заспі.

Якщо ж таке «спільне інспектування» разом із бойовиками буде мати місце, «Демократична Сокира» пропонує проукраїнським силам у Верховній Раді негайно розпочати процедуру імпічменту Президента України Володимира Зеленського як особи, що здійснила державну зраду.

Ми підтверджуємо готовність надати повну і всеосяжну підтримку процедурі імпічменту як в юридичній площині, так і далеко за її межами.

Від імені Партії
«Демократична Сокира»,
Юрій Гудименко.